https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۵

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، خانواده معصی (مسیح) علی‌نژاد با او تفاوت بسیاری دارند. یکی از برادران او جانباز و خانواده پدری او مذهبی هستند. نام مادرش زری، خواهر و برادرانش به نام مینا، محسن و علی هستند.

معصی (مسیح) علی‌نژاد درباره نظر مادرش نسبت به خود به یکی از دوستانش گفته:

… از هر درختی ممکن است چند میوه بپوسد و بیافتد روی زمین، اما اگر کشاورزِ درستی باشی آن میوه افتاده روی زمین را دور نمی‌اندازی. از دیدگاه مادر، من آن میوه ی پوسیده افتاده روی زمینم که دلش نمی‌آید مثل آقاجان طردم کند…برای همین از من بیشتر مراقبت می‌کند و بیشتر دوستم دارد …

پدر مسیح مردی مذهبی و انقلابی و از بسیجیان فعال روستایشان است و پس از حوادث انتخابات ۸۸ به سبب نوع تفکرات ضدانقلابی دخترش با معصی (مسیح) قهر کرد. این موضوع مسیح را به شدت افسرده و غمگین کرد تا آنکه در تاریخ سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۹ پس از آنکه پدرش از سفر حج بازگشت، تلفنی با دختر آشتی و روابطشان برای مدتی بهتر شد، اما دوباره به سبب فعالیت‌های ضدانقلابی و ضددینی معصی (مسیح) علی‌نژاد رابطه او با پدرش تیره شد.

خانواده به ویژه پدر و مارش برای او مهم هستند، تا جایی که وقتی به خارج از ایران رفت، حجابش را به یکباره برنداشت و اوایل یک کلاه بر روی سرش بود، اما بعدها کاملا کشف حجاب کرد.

مسیح علی‌نژاد در کنار پدرش.

مسیح علی‌نژاد در کنار پدرش.

به اذعان معصی (مسیح) علی‌نژاد الگوی روزنامه‌نگاری او افرادی مانند شهلا شرکت، رویا کریمی‌مجد، لیلی فرهادپور، نوشابه امیری، شادی صدر، مرجان شیخ‌الاسلامی، بدرالسادات مفیدی، ژیلا بنی‌یعقوب، خانم میرفتاحی، زهرا ابراهیمی، کتایون لامع‌زاده، فریبا خانی، عذرا فراهانی و زیبا اسماعیلی بوده و هستند و گفته دوست دارد مانند آنها باشد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد درباره این افراد و نقش آنها در زندگی‌اش می‌گوید:

… من این زنان را در روزهایی که نوپا بودم، پا به پا، دور و نزدیک رصد می‌کردم تا از آنها یاد بگیرم، همیشه فکر می‌کردم اگر قلم من مثل قلم او شود دیگر هیچ نمی‌خواهم … شاید این زن‌ها خودشان ندانند که چقدر دور و نزدیک نگاه‌شان می‌کردم تا یاد بگیرم …

معصی (مسیح) علی‌نژاد در تاریخ جمعه ۲ تیر ۱۳۹۱ به ظاهر در مقطع کارشناسی رشته رسانه و ارتباطات و فرهنگِ دانشگاه آکسفورد بروکسِ انگلستان فارغ التحصیل شد. او در ایران تحصیلات آکادمیک نداشت و تنها دیپلم داشت، اما به سبب خدمت‌های فراوان به دربار انگلیس به ویژه پس از فتنه ۸۸ به طور رایگان در این دانشگاه تحصیل کرد.

مسیح-آکسفورد

مسیح علی‌نژاد به سبب همکاری به سازمان‌های جاسوسی انگلستان به طور رایگان در دانشگاه آکسفورد تحصیل کرده است.

قسمت ششم، به زودی …

مطلب مرتبط:

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۱

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۲

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۳

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۴

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme