https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۴

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، معصی (مسیح) علی‌نژاد به شدت دارا و مروج تفکرات منحرف فمینیستی است. وی که از همسرش اولش طلاق گرفته با برخوردی قهرآمیز، تمام شرع مقدس و قوانین اسلامی را مورد هجمه قرار داده و تصور می‌کند همه چیز اگر آن طور که او فکر می‌کند اتفاق بیفتد آن وقت بدون اشتباه است. به طور نمونه وی حتی زنان نماینده جمهوری اسلامی را در سفرهای خارجی به داشتن رفتارهای معقول‎تر (از منظر خود) تشویق می‌کند و عکس‌العمل منفی آنها را در برابر مشروبات الکلی مورد تمسخر قرار می‌دهد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد دائما در حال مقایسه مردم ایران با کشورهای غربی است و که تیغ تیز انتقاداتش را همواره روی صورت مردم خودش نیز می‌کشد. بسیاری از همکاران وی معتقدند دروغ‌های زیرکانه و تحریم سخنان یکی از ابزار او در عرصه خبررسانی است. وی که در روزهای فتنه ۸۸ پروژه شهید و مجروح‌سازی در حوادث پس از انتخابات را در برخی رسانه‌های ضدانقلاب دنبال می‌کرد ، در دروغی آشکار و بدون اینکه هیچ اشاره‌ای به طنز بودن مطلب کند، نوشت: “رضا رحیم مشایی فرزند اسفندیار رحیم مشایی نامه‌ای به او نوشته و گفته که خواهرم یعنی عروس احمدی نژاد پس از راهپیمایی ۲۲ بهمن دیگر به منزل احمدی‌نژاد نمی‌رود!” این خبر که از اساس دروغ بود مدتی مایه خنده همکارانش شد.

معصی (مسیح) علی‌نژاد در خیال خام خود غرب را اینگونه برای خود توصیف کرده بود که بهترین امکانات در قبال وطن‌فروشی در اختیارش گذاشته می‌شود و برای رسیدن به این هدف از هیچ اقدام عملی علیه مملکت خود دریغ نکرد. با وجود اینکه علی‌نژاد یک نوکر حلقه به گوش بود، اما هر زمان که درخواست اقامت دائم داد با پاسخ منفی مواجه شد و پیش از رسیدن جلوی در سفارتخانه آمریکا عذر وی را خواسته و با تحقیر و فلاکت ویزایش را باطل می‌کردند.

فشار جدایی از همسرش و فشار تنهایی و فلاکت در غرب سبب شد سرانجام این عامل رسانه‌ای و جاسوسی با یک ضد انقلاب دو رگه با ۲۰ سال تفاوت سنی دوست شوم تا کمی از این مشکل بغرنج خود را حل نماید.

کامبیز فروهر روزنامه‌‌نگار خبرگزاری بلومبرگ و بازیگر ضدانقلابی هالیوود دارای ملیت انگلیسی و عضو هیئت موسس انجمن بین‌المللی روزنامه‌‌نگاران ایرانی مقیم خارج کشور است که ساکن آمریکا می‌باشد. وی عضو جریانی است که آشکارا قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی با عملیات مسلحانه و تروریستی را دارد.

کامبیز فروهر نیز مانند علی‌نژاد دارای انحرافات اخلاقی  بسیاری است. چندی پیش تصویر رابطه جنسی او و معصی (مسیح) علی‌نژاد در رسانه‌ها منتشر شده و سبب انتقاد بسیاری از فعالان فضای مجازی شده بود.

جالب آنجاست که مسیح پسر خود را به گونه‌ای تربیت کرده است که بویی از غیرت نبرده است و مادرش را به افزایش و تعمیق رابطه با کامبیز فروهر دعوت می‌کند!

به ترتیب از راست: گامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان.

به ترتیب از راست: گامبیز فروهر، معصی (مسیح) علی‌نژاد و پویان.

معصی (مسیح) علی‌نژاد در سال ۱۳۸۹ به سفارش سازمان جاسوسی MI6 به همراه تعدادی دیگر از افراد ضدانقلاب ساکن انگلستان بنیاد ایران ندا را تاسیس کرد تا در کنار جاسوسی بتواند جریان حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی را فعال کند.

معصی (مسیح) علی‌نژاد برای امرار معاش خود در خارج از کشور به شگرد قدیمی و پیش‌پا افتاده گروهک تروریستی منافقین که همانا تخلیه تلفنی می‌باشد، روی آورده است. جایگاه فعلی او چندان محکم نیست زیرا او به زعم دوستان همفکرش یک خبرنگار متوسط است که جز نوشته‌های احساسی نمی‌توان انتظاری از او داشت. بنابراین با توجه به این رویکرد، تکاپوی او برای بقا در حاشیه امن دشمنان شناخته شده مردم ایران موضوع عجیبی نیست.

قسمت پنجم، به زودی …

مطلب مرتبط:

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۱

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۲

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۳

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme