https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۳

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، مسیح (مصی) علی‌نژاد پس از خروج از کشور و دریافت اقامت از انگلیس در پوشش ادامه تحصیلات در دانشگاه آکسفورد (آن هم به صورت رایگان)، ضمن دیدن آموزش‌های تکمیلی جاسوسی در این دانشگاه ، ماموریت جدیدی از سوی MI6 به وی ابلاغ شد که طی آن وی باید با اکانت “OXFORD GIRL” در شبکه اجتماعی توییتر به هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات داخل ایران می‌پرداخت.

در تابستان سال ۱۳۸۸ مسیح علی‌نژاد مدتی را در آمریکا به سر برد و تلاش کرد با باراک اوباما مصاحبه کند، اما با وجودی که ویزای آمریکا به منظور مصاحبه با اوباما به او داده شده بود، تا پایان زمان اقامتش با بی‌اعتنایی مسئولان وزارت امور خارجه آمریکا مواجه شد و موفق به انجام این مصاحبه نگشت و دست از پا درازتر به انگلستان برگشت.

در مدت حضور در آمریکا، علی‌نژاد در چند مکان در جمع ضدانقلاب‌های به ظاهر معترض به نتایج انتخابات سال ۸۸ حاضر شد. از جمله در روز پنج‌شنبه ۴ تیر ۱۳۸۸ در تجمعی خیابانی در سان‌فرانسیسکو سخنرانی کرد. او در جمله‌ای خطاب به حاکمیت ایران گفت “سی سال ما لرزیدیم، اینک شما بلرزید”. وی اینگونه دشمنی خود با اصل انقلاب اسلامی‌را نشان داد.

مسیح علی‌نژاد در حال سخنرانی در تجمع ضدانقلاب در کالیفرنیا - تیر 88

مسیح علی‌نژاد در حال سخنرانی در تجمع ضدانقلاب در کالیفرنیا – تیر ۸۸

مسیح (مصی) علی‌نژاد در شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۸ نیز مصاحبه‌ای با صدای آمریکا انجام داد که به همراه قطعاتی از کارهای ویدیویی او با عنوان «یک توفان هوای تازه» پخش شد.

مسیح (مصی) علی‌نژاد پس از شکست سنگین فتنه در ۹ دی ۱۳۸۸ با دریافت ماموریت جدید خود از سوی سرویس جاسوسی انگلیس، وظیفه کشته‌‌سازی و پیگیری کشته‌شدگان فتنه را بر عهده گرفت.

او با پشتیبانی MI6 و گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کند تا تلفنی با خانواده کشته‌‌شدگان فتنه مصاحبه کرده و ضمن تحریک آنان به مقابله با نظام، به مظلوم‌‌نمایی فتنه‌‌گران می‌پردازد و جمهوری اسلامی‌را در این میان مقصر نشان دهد.

در راستای همین ماموریت جدید، مسیح (مصی) علی‌نژاد دیدار ویژه‌ای با “احمد شهید” گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران انجام داد که طی آن به اصطلاح حقوق از دست رفته فتنه‌‌گران را پیگیری کند. او در این دیدار سعی کرد احمد شهید را تحریک کند تا برعلیه جمهوری اسلامی‌ایران بیانیه صادر کند.

مسیح (مصی) علی‌نژاد در خارج از کشور با ربع پهلوی نیز ارتباط برقرار کرد تا شاید گوشه‌ای از دلارها و طلاهای به غارت برده خاندان پهلوی از کشور نیز به او برسد.

قسمت چهارم، به زودی …

مطلب مرتبط:

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۱

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۲

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme