https://telegram.me/empireoflies

مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۲

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، مسیح (مصی) علی‌نژاد در یکی از نوشته‌های خود اعلام کرده بود که دوستانش وی را “مصی” صدا می‌زدند، اما فردی به نام پویان که ظاهراً خیلی به وی علاقه نشان می‌داده برای او شعری سروده و مسیح خطابش کرده است!

مسیح (مصی) علی‌نژاد در دوران فعالیت مطبوعاتی خود همواره جنجال آفرین بود به طوری که همسرش به شدت با کارهای او مخالفت می‌کرد و همین موضوع سبب جدایی این دو شد. علی‌نژاد بعد از وقایع سال ۸۸ به همراه پسرش از ایران خارج شد. او یک فرزند پسر به نام پویان دارد. پویان متولد پنج‌شنبه ۲۹ آذر ۱۳۷۵ است. مسیح (مصی) علی‌نژاد در سن ۲۰ سالگی در بیمارستان یحیی‌نژاد شهر بابل پسر خود را به دنیا آورد.

مسیح-پویان

مسیح علی‌نژاد و پسرش پویان

مسیح (مصی) علی‌نژاد در تحرکات و تجمعات جریان فتنه ۸۸ در پیش از انتخابات که هدف از آن‌ها آماده‌سازی زمینه برای اردوکشی‌های خیابانی پس از انتخابات بود، نقش به سزایی داشت و جالبتر آن‌جاست که او در روزنامه متعلق به کروبی مطلب می‌نوشت اما به موسوی رأی داد! در واقع او با هدف پیاده‌‌سازی اهداف جریان تجدید نظرطلب و همسو کردن کروبی با اتاق فکر فتنه که در ستاد انتخاباتی موسوی تشکیل شده بود، به وی نزدیک شده بود که نتایج این تحرک خاموش بعد از انتخابات ظهور و بروز بیشتری پیدا کرد.

ربایش اسناد محرمانه مجلس شورای اسلامی و گستاخی وی در مصاحبه با نمایندگان مجلس، علی‌نژاد را به طعمه خوبی برای سرویس جاسوسی انگلیس تبدیل کرد تا از وی جاسوسی خوب تربیت کند. پس از همان زمان بود که او به دام MI6 افتاد و در راستای پیاده‌‌سازی اهداف شوم آن‌ها از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

مسیح-مجلس

مسیح علی‌نژاد خبرنگار پارلمانی خبرگزاری اصلاح‌طلب ایلنا بود

او پیش از خروج از کشور از طریق “سهیل اعرابی” (برادر سهراب اعرابی) از عناصر مهم منافقین خارج از کشور که در ارتباط با داخل نیز می‌باشد به “پروین فهیمی” (مادر سهراب) وصل شده و به هدایت و خط‌ دهی گروهک مادران عزادار پارک لاله مرتبط با منافقین می‌پردازد.

پس از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۸۸، وی نقش تعیین کننده‌ای در فتنه و ایجاد اغتشاش ایفا می‌کند، به همین جهت دستگاه جاسوسی انگلیس به این نتیجه می‌رسد که دستگیری وی توسط نهادهای مسئول، اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار نهادهای ذیربط قرار خواهد داد، پس دستور خروج وی از کشور را به بهانه ادامه تحصیل در دانشگاه آکسفورد (دانشگاه رسمی اینتلیجنت سرویس) انگلیس به او می‌دهد.

پس از مهاجرت به انگستان حسین رسام (تحلیلگر ارشد سفارت بریتانیا در تهران که در جریان انتخابات ۱۳۸۸ نیز دستگیر و نهایتا پس از اعتراض به حکم ۴ سال حبس حکمش تقلیل و به ۱ سال حبس تعلیقی محکوم شد) پیگیر ویزا برای مهاجرت پسر مسیح علی نژاد (پویان) به انگلستان و اقامت در کنار مادرش بود. البته به نظر می‌رسد که کار پسر او را ۳ نفر پیگیر بوده‌اند که رسام یکی از آنها بود. برای انتقال پسرش به انگلستان ابتدا وی را به ترکیه منتقل نمودند و مادرش (مسیح) از لندن به ترکیه آمده و سپس از آنجا با یکدیگر به دهکده آکسفورد در اطراف لندن (محل اقامت مسح علی نژاد) رفته‌اند.

ادامه دارد …

مطلب مرتبط: مسیح علی‌نژاد؛ «گرگی در لباس میش» ۱

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. چرت و پرت مطلق مینویسید شماها ماهی جقدر بابتش میگیرید

  2. گرگ گفتن به این هرزه ها جفایی است در حق این حیوان…. وقتی نطفه ات خراب باشه میشی این. ی دختر زشت و سراپا عقده ناشی از پس زدن جامعه مجبوره حقارت خودشو اینجوری جبران کنه.این اردک زشت نیاز ب روانشناس داره.هرزگی هاش هم بیماریها جنسی هست.خودش که ب خودش رحم نکرد شما ب ناموستون رحم کنید و نگذارید گول چرندیات این فاحشه ها رو بخورن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme