https://telegram.me/empireoflies
«مسیح علی‌نژاد»

مسیح علینژاد به اجلاس داووس دعوت شده است؟!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علینژاد» مدیر کمپین‌های گوناگون ضدایرانی که این روزها فعالیت خود را بر تلاش جهت تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه هموطنانش متمرکز کرده است، چند روز پیش در توئیتر با ذوق و شوق فراوان مدعی شد به اجلاس جهانی “داووس” دعوت شده و عازم سوئیس است.

اما با شروع این اجلاس و آغاز سخنرانی‌ها، هیچ خبری از مسیح علینژاد و سخنان ضدایرانی او در این اجلاس مخابره نشد؛ به خصوص که این عنصر ضدایرانی همچون ترامپ علاقه خاصی به توئیت کردن دارد و هر کاری که انجام می دهد را بلافاصله در فضای مجازی به اشتراک می گذارد.

بنابر تحقیقی که فعالان رسانه ای اپوزیسیون انجام داده اند، علینژاد نه به اجلاس داووس بلکه به یکی از نشست های حاشیه ای آن دعوت شده است!

محسن بهزاد کریمی از فعالان رسانه ای اپوزیسیون در توئیتر خود نوشت: «تا جایی که در لینک زیر میبینید و تحقیق کردم نام خانم علی نژاد در میان دعوت شدگان به اجلاس داووس نیست. حتی در لیستهای ثانوی. ایشان در برنامه “شام زنان تاثیرگذار” شرکت داشته اند که بنا به اطلاعات محدود من یک برنامه از دهها برنامه حاشیه اجلاس است.»

انتهای متن/ جام

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مسیح علینژاد» مدیر کمپین‌های گوناگون ضدایرانی که این روزها فعالیت خود را بر تلاش جهت تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه هموطنانش متمرکز کرده است، چند روز پیش در توئیتر با ذوق و شوق فراوان مدعی شد به اجلاس جهانی “داووس” دعوت شده و عازم سوئیس است. اما با …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme