https://telegram.me/empireoflies

چرا مسلمین آل سعود را آل یهود نامیدند؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: تجاوز رژیم آل‌سعود به مردم بی‌دفاع یمن وارد چهارمین ماه شد. طی این مدت، سرکردگان جریان وهابیت در منطقه از هیچ اقدام تجاوزکارانه‌ای در قبال مردم یمن فروگذار نکردند.

با کمی تأمل می‌توان دریافت که شباهت‌های بسیار زیادی میان روش رژیم آل‌سعود در تجاوز به یمن با رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه وجود دارد که ما در این گزارش به اجمال به آن می‌پردازیم:

* خوی تجاوزکارانه وجه مشترک آل‌سعود و رژیم صهیونیستی

رژیم سعودی برای آنکه به اهداف خود برسد اولین گزینه‌اش تجاوز نظامی است، همچنان‌که وقتی یکی از وابستگان به استکبار و حکومت سعودی که شخص “منصور هادی” است در کشور همسایه عربستان یعنی یمن با اراده و خواست این ملت سرنگون شد، آل‌سعود برای گرفتن انتقام از مردم یمن، اولین گزینه را اقدام نظامی قرار داد.

این دقیقاً شبیه کاری است که رژیم صهیونیستی در جریان جنگ ۲۲ روزه نسبت به مردم نوار غزه مرتکب شد، چرا که در نوار غزه هم مردم به کسانی رأی داده بودند که مخالف سرسخت رژیم صهیونیستی به حساب می‌آید.

* استفاده از سلاح ممنوعه

در جریان جنگ‌های ۲۲ و ۵۱ روزه، رژیم صهیونیستی از انواع و اقسام بمب‌ها و سلاح‌های ممنوعه مانند بمب‌های فسفری و خوشه‌ای استفاده کرد. رژیم آل‌سعود هم به همین ترتیب برای سرکوب مردم یمن از سلاح‌های ممنوعه خوشه‌ای استفاده فراوانی کرد.

* بمباران مناطق مسکونی؛ کاری که برای صهیونیست‌ها و وهابیون عادی است

رژیم صهیونیستی در جریان تجاوز به نوار غزه ، بمباران وسیع مناطق مسکونی و شهروندان بی‌دفاع را در دستور کار خود قرار داد. آل‌سعود نیز همین رویه را در رابطه با مردم یمن در پیش گرفته است.

* محاصره غذایی و دارویی، نکته‌ای که صهیونیست‌ها و آل‌سعود خوب بلدند

رژیم آل‌سعود در طول تجاوز به یمن برای تکمیل حلقه جنایت‌های خود این کشور را از زمین، هوا و دریا مورد محاصره قرار داد تا جایی که هم‌اکنون حتی اجازه ورود دارو و غذا هم برای رسیدن به دست مردم یمن توسط این رژیم داده نشده است. آنچه که روی داده دقیقآ مشابه محاصره مردم غزه توسط اسرائیل است.

* وهابیت و صهیونیسم دو قرائت جعلی از دو دین الهی

صهیونیسم یک قرائت انحرافی از آیین الهی دین یهود است تا جایی که حضرت موسی (ع) منحرفان قوم خود را که همان صهیونیست‌ها هستند را مورد نفرین قرار داد.

شبیه به همین را می‌توان در جریان تشکیل فرقه ضالّه وهابیت دانست. فرقه ضالّه وهابیت هم گرچه سعی دارد خود را نماینده اهل سنت معرفی کند، اما اقدامات زشت و دور از انسانیت آن که با بدیهی‌ترین اصول دین مبین اسلام در تضاد است، مورد مخالفت صریح همگی علمای سنی و شیعه قرار گرفته است.

* انگلیس پدر مشترک وهابیت و رژیم صهیونیستی

خاندان روچیلدهای انگلیس، مؤسسان رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های فلسطینی به حساب می‌آیند. به همین ترتیب انگلیسی‌ها با هدایت و راهبری موذیانه خود، فرقه ضالّه و جعلی وهابیت را برای ضربه زدن به شریعت ناب اسلامی در منطقه حجاز به وجود آوردند.

با بررسی کلی عملکرد و رفتار جریان وهابیت به پرچمداری رژیم آل‌سعود، می‌توان دریافت که این رژیم در واقع نسخه عربی جریان عبری_صهیونیستی است و می‌توان آن را نمونه عربی اسرائیل دانست.

انتهای پیام/جهان نیوز

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_ms

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme