https://telegram.me/empireoflies

مسعود رجوی زنده و در فرانسه مخفی شده

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:وسلی مارتین سرهنگ بازنشسته  ارتش آمریکا در جلسه سنای این کشور ادعا نموده که مسعود رجوی در فرانسه زندگی می کند و سال ها پیش در  حمله ای زخمی شده.

وسلی مارتین همچنین ادعا کرده او هنوز در کنار مریم رجوی رهبری مشترک دارد .مارتین  در زمان حمله آمریکا به عراق مسئول خلع سلاح منافقین شد و در ادامه مسئولیت حفاظت از ساکنان اشرف را به عهده گرفت .

سرهنگ وسلی مارتین(Wesley Martin) فرمانده سابق ضد تروریسم نیروهای اتئلاف در عراق و فرمانده وقت حفاظت آمریکا در پادگان اشرف از مزدورانی است که تلاش زیادی در راستای منافع نامشروع منافقین انجام داده و می دهد.

مارتین طی سه سال گذشته تلاش زیادی کرد که از تعطیلی اردوگاه اشرف جلوگیری کند؛ ولی در نهایت موفق نشد و با همه کارشکنی هایی که وی و سایر حقوق بگیران منافقین در عراق و آمریکا و اروپا انجام دادند، پادگان اشرف تعطیل شد.
سرهنگ وسلی مارتین در عراق افسر ارتباطی اشغالگران آمریکایی و منافقین بود و در این زمان نیز توسط منافقین خریداری و به خدمت گرفته شد.
مارتین

وسلی مارتین افسر ارشد ضد تروریسم و فرمانده حفاظت پادگان اشرف

 او از سال ۲۰۰۳ به بعد تبدیل به یکی از مزدوران منافقین گردید؛ اسناد غیر قابل انکاری از جمله اعتراف‌های نجات یافتگان از چنگال نفاق وجود دارد که نشان می دهد سرهنگ وسلی مارتین در شکنجه و آزار جمعی صدها عضو جدا شده از گروهک رجوی در خاک عراق (اردوگاه تیف واقع در شمال قرارگاه اشرف) مشارکت داشته است.
در واقع او در این سال ها تبدیل به زندانبان منافقین شده بود و این جنایت ها و شکنجه ها تنها  بخشی از پرونده سیاه او  در سالهای ۲۰۰۴-۲۰۰۵ است.
سرهنگ وسلی مارتین هم اینک دردوران بازنشستگی وقت و زمان زیادی دارد که در حمایت از منافقین دوره گردی کند.وی در خرداد امسال در شوی منافقین در پاریس شرکت کرد و به نفع آنها سخنرانی نمود .
لازم به یاد آوریست «مک کین» رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا که ظاهرا هیچ وظیفه ای غیر از حمایت از تروریست ها ندارد چندی پیش در نامه ای به  دولت اوباما ،  خواستار محافظت از گروهک تروریستی منافقین به عنوان «جاسوسان هسته ای مفید» شده بود . وی در نامه خود تاکید کرده بود که برای اجرای توافق هسته ای به شدت به منافقین نیاز داریم .

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme