https://telegram.me/empireoflies

مسعود بهنود: موشک باران سوریه نشان داد شیمیایی ادلب از کجا بود

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از حملات شیمیایی هفته گذشته در «خان شیخون» ادلب، و واکنش شتابزده مقامات غربی در متهم کردن ارتش سوریه، برخی از پیش بینی ها، حکایت از بهانه جویی های جدید غرب برای دخالت در سوریه داشت.

وقتی که فدرکا موگرینی با «احتمالی» خواندن حمله شیمیایی، مسئولیت آن را در هر صورت برعهده دولت سوریه قرار می دهد و همزمان دولتمردان غربی نیز، با چنین اتهاماتی به دولت سوریه حمله می کنند، تهاجم آمریکا به عراق به بهانه «نابودی سلاح های کشتار جمعی» که اصلا وجود خارجی نداشت را یادآور می شود.

در همین راستا مسعود بهنود، از کارمندان ارشد BBC فارسی پس از بمباران پایگاه ارتش سوریه توسط آمریکا در صفحه توییتر خود می نویسد: آمادگی فوری و موشک باران سوریه نشان میدهد شیمیایی ادلب از کجا آمده بود. ترامپ اوباماکر را نتوانست جذف کند اما نقشه صلح سوریه را هدف گرفت.

او همچنین در پستی دیگر با توجه به بهانه آمریکا در حمله به سوریه می نویسد: «بزودی معلوم میشود موشکهای شیمیایی از این پایگاه هوایی شلیک نشده. آن وقت ترامپ میگوید: چکارکنم اینو نوشتن دادم دست من. مثل حکایت حمله به عراق».

انتهای پیام/رسانه ایران

«بزودی معلوم میشود موشکهای شیمیایی از این پایگاه هوایی شلیک نشده. آن وقت ترامپ میگوید: چکارکنم اینو نوشتن دادم دست من. مثل حکایت حمله به عراق».

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme