https://telegram.me/empireoflies

«مسعود بهنود»: جمهوری‌اسلامی مانند رژیم پهلوی دیکتاتوری نیست!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ فعال در رسانه‌های بیگانه است که پس از فرار به آمریکا در سالهای ابتدایی دهه ۸۰ شمسی، زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه VOA، آنهم در دوران پس از فتنه ۸۸ مورد توجه قرار گرفت، اما پس از اختلاف، درگیری و اخراج از این شبکه دیگر نتوانست حتی برنامه پارازیت را تکرار کند و در تمام برنامه‌های بعدی‌اش مانند «پولتیک» و «در ساعت ۵ عصر» ناموفق بود.

«کامبیز حسینی» پس از تعطیلی برنامه «در ساعت پنج عصر» در پایان سال میلادی گذشته، در به در دنبال حامی مالی جدید برای تولید برنامه‌ای تازه گذشت و سرانجام توانست به حمایت برخی از عناصر اپوزیسیون و موسسات غربی برنامه‌ای با نام «پارادوکس» را تولید و پخش کند. اما این برنامه هم به گفته بسیاری از مخاطبین و حامیان حسینی، کپی‌برداری بسیاری ضعیفی از برنامه‌های پیشین او است و هیچ نوآوری و خلاقیتی ندارد. اگر در برنامه‌های گذشته کامبیز، لحظاتی طنز و خنده‌دار وجود داشت، در برنامه جدید او حتی لبخند بر لبان مخاطب نمی‌آید و گویا فقط در پی آن است که دقیقه پر کند و برنامه‌ای تحویل دهد تا دلار بگیرد.

کامبیز که در چند ماه اخیر با بیماری سختی دست و پنجه نرم می‌کند و احتمال ابتلایش به سرطان روده وجود دارد و به‌شدت شکسته شده است، در برنامه اخیرش به مصاحبه با «مسعود بهنود» پرداخت و سعی کرد صحنه انتخابات ریاست جمهوری آتی در ایران را دو قطبی و تندش‌زا نشان دهد.

«کامبیز حسینی» که در برنامه‌های گذشته‌اش سعی در القا ناامیدی نسبت به آینده ایران در بین مخاطبینش داشت و آنها را به عدم شرکت در انتخابات آتی دعوت می‌کرد، در این برنامه با سخنان «مسعود بهنود» مواجه شد که برایش عجیب بود.

«مسعود بهنود» که یکی از روزنامه‌نگاران پرسابقه مخالف جمهوری‌اسلامی است و بسیاری از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران فعال در رسانه‌های بیگانه او را پدر معنوی خود می‌دانند، در این برنامه ادعای بسیاری از عناصر اپوزیسیون درباره حاکمیت دیکتاتوری در ایران را به چالش کشید. بهنود که سابقه طولانی در دشمنی با جمهوری‌اسلامی دارد، اذعان کرد که حاکمیت و رهبری جمهوری‌اسلامی مانند زمان حکومت «محمدرضا پهلوی» در همه امور دخالت نمی‌کند و در همه اتفاقات کشور دست ندارد.

این عنصر اپوزیسیون افزود: “… رهبری جمهوری‌اسلامی حداکثر سعی می‌کند از برخورد شدید فعالان یا گروه‌های مختلف در کشور جلوگیری و از ضربه به نظام جمهوری‌اسلامی ممانعت نماید و در همه مسائل دخالت نمی‌کند …”

بهنود با بیان اینکه جمهوری‌اسلامی با درس گرفتن از سرنوشت رژیم پهلوی سعی دارد اشتباهات شاه را تکرار نکند، گفت: “… جمهوری‌اسلامی نمی‌خواهد همه کارها در کشور به اسم یک نفر نوشته شود و مانند رژیم سابق همه کارها به خواست یک نفر و چشم مردم تنها به یک نفر یعنی شاه خیره شده باشد و همه مشکلات را از چشم او ببینند و دیکتاتوری حاکم شود …”

این کارشناس شبکه «بی‌بی‌سی فارسی» با تصریح بر اینکه تاکنون نتوانسته دلیل کافی برای دخالت رهبر جمهوری‌اسلامی در همه امور کشور و بخصوص جزئیات روند برگزاری انتخابات پیدا کند، ابراز داشت که از سال ۱۳۵۵ در همه انتخابات شرکت کرده و با خود عهد بسته که همیشه در همه انتخابات رای بدهد و این بار هم رای خواهد داد.

انتهای پیام/

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی از عناصر اپوزیسیونِ فعال در رسانه‌های بیگانه است که پس از فرار به آمریکا در سالهای ابتدایی دهه ۸۰ شمسی، زمانی با برنامه «پارازیت» در شبکه VOA، آنهم در دوران پس از فتنه ۸۸ مورد توجه قرار گرفت، اما پس از اختلاف، درگیری …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme