https://telegram.me/empireoflies

وقتی مزدبگیر آل‌سعود درس شرافت می‌دهد!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش یکی از نشریات ایران به سراغ سعید کنگرانی، هنرپیشه‌ی معروف دهه پنجاه می‎رود و با او مصاحبه ای درباره سینمای ایران، حواشی آن و مناسبات پشت پرده آن می پردازد. کنگرانی که حضور در سینما را پس از انقلاب را نیز تجربه کرده است در گفتگویی مفصل به تشریح اوضاع سینمای آن دوره با تاکید بر مناسبات غیر اخلاقی رایج در آن فضا می پردازد و به عنوان شاهد عینی برخی مسایل، خاطراتی نیز نقل می کند.

تا اینجای ماجرا اتفاق خاصی نیافتاده و تنها یک مصاحبه از یک بازیگر قدیمی که نسل جدید البته چیز زیادی از آن نمی دانند در یک نشریه چاپ شده است که میزان اتقان علمی و تاریخی آن در حد تمام مصاحبه های مطبوعاتی است،با وجود این که مناسبات پشت پرده ای که در این مصاحبه نقل شده است و همچنین فساد مفرط دربار پهلوی، شواهد متقن تاریخی زیادی دارد، لکن باز هم فرض را بر این می گذاریم که تاثیری بر اصل ارزش و سندیت مصاحبه مطبوعاتی ندارد.

موضوع آنجا جالب می شود که علی رضا نوری زاده به عنوان یکی از سرسپردگان خاندان پهلوی با تمام ادعای روشنفکری از این مصاحبه ساده چنان آشفته و عصبانی می شود که با اختصاص زمانی معتنا به از برنامه خود در شبکه وابسته به آل سعود «ایران فردا» به پرخاشگری و فحاشی شدید علیه سعید کنگرانی و نشریه مصاحبه کننده و تنی چند از دیگر افراد نام آشنا می پردازد.

این گونه رفتارهای هیستیریک نوری زاده نشان از روان ناآرام و پریشان او دارند و گواه بر این مدعا نیز تناقضات گفتاری و رفتاری اوست، در همین برنامه مذکور وی مصاحبه کننده را دعوت به پیروی از شرافت و پرهیز از دروغ می کند در حالی که خود چندین بار با توهین و تهمت های بدون سند مصاحبه شونده و مصاحبه کننده را به انواع اتهام از جمله اعتیاد و همجنس گرایی و … مخاطب قرار می دهد.

نوری زاده در حالی دعوت به شرافت می کند که چندی پیش خود وی در اوج شرافت! برای جلوگیری از ریزش مخاطب شبکه خود، اقدام به پخش فیلم هایی از سینمای ایران کرد که هنوز چند ماهی از اکران آن ها نگذشته بود و هنگامی با اعتراض رسانه های مختلف مواجه شد، در کمال صداقت و راستگویی! این کار خود را با مجوز از طرف صاحبان اثر اعلام کرد، ادعای صادقانه ای! که که در پیگیری های متعدد از تهیه کنندگان و کارگردانان فیلم های پخش شده، با شبهه ای جدی مواجه شد.

نوری زاده در حالی دم از صداقت می زند که بارها و بارها افراد و ارگان های مختلف جمهوری اسلامی را  بدون سند و دلیل متهم به فساد می کند ولی در مقابل نام فرح پهلوی که فساد اخلاقی و مالی او بر همگان ثابت شده است کرنش کرده و با احترام ویژه ای از او و دیگر پسمانده های این خاندان رفتار می کند، که البته از یک نوکر چشم و گوش بسته چیزی جز این انتظار نمی رود اما گویی نوری زاده فراموش کرده است که مردم ایران سال ها پیش بارگاه این خاندان را ویران و آنان را از  تخت به زیر کشیده اند، حال چه رسد به نوکران و چاکران  این بارگاه که خرده قر و لند هایشان در مخالفت با نظام فقط تسکین خاطری است برای اربابان ورشکسته شان.

انتهای پیام/جام نیوز

موضوع آنجا جالب می شود که علی رضا نوری زاده به عنوان یکی از سرسپردگان خاندان پهلوی با تمام ادعای روشنفکری از این مصاحبه ساده، آشفته و عصبانی می شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.6 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme