https://telegram.me/empireoflies

مرگ دلقک اپوزیسیون به دلیل مصرف مواد مخدر

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: علیرضا رضایی طنزپرداز ضد انقلاب دیروز عصر در فرانسه درگذشت. این عنصر ضد انقلاب روز گذشته (سه‌ شنبه)، به علت ناراحتی قلبی حاصل از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی در شهر لیل فرانسه فوت نمود.

وی که پس از فتنه سال ۸۸ از ایران فرار کرده بود در اوایل رفتن به آمریکا با صدای آمریکا همکاری می کرد و متن برنامه پارازیت با اجرای کامبیز حسینی را برای تلویزیون صدای آمریکا می‌نوشت.

به نوشته سایت سلطنت طلب امروزنما رضایی در دو رشتهٔ متفاوت تحصیل کرده بود. ابتدا تحصیلاتش را در دانشگاه بابل در رشته مهندسی عمران به پایان رساند و پس از آن به رشته‌ی ادبیات داستانی پرداخت. سپس، سرپرستی و کارگردانی گروه طنز را تحت نظارت اداره ارشاد شهرستان بابل برعهده گرفت. او در ادامه کارهای هنری خود، مدتی به عنوان رئیس بخش هنری فرهنگسرای اندیشه در تهران مشغول به کار شد.

«شفاف‌سازی» نام یکی از ویدئوهای تولیدشده وی بود پیرامون طنز سیاسی و مذهبی که او پس از جدا شدن از صدای آمریکا آن را به صورت فعال تولید کرد. وی در این ویدئو ها با طنز هایی سخیف و بسیار آماتوری که به هجو های تلویزیون های لس آنجلسی و تئاترهای سخیف قبل از انقلاب شباهت های زیادی داشت سعی می کرد که روحانیون و حاکمان نظام اسلامی را به استهزا بگیرد.

ویدئوهای وی با حمایت سایت خودنویس،از ارکان جنبش سبز در خارج کشور هر دوشنبه، از طریق این سایت منتشر می‌شد. به گفته دوستانش وی مایال بود از اعمال خائنانه اش دست بردارد و برای مدتی هم شده به ایران برگردد ولی برخی از دیگر دوستانش وی را از این کار نهی و بعضا از طرف برخی از افراد صاحب نفوذ در ضد انقلاب تهدید می شد که در صورت برگشت به ایران این کار به قیمت جانش تمام می شود.!

همچنین برخی از همکارانش در سایت حلزون و دیگر سایت های ضد انقلاب گفته اند که وی زندگیِ خارج نشینی را، به‌ویژه در یکی دو سال گذشته، نمی‌توانست تحمل کند بسیار غمگین بود و بیشتر وقتها برای جلوگیری از افسردگی و دوری از غم غربت سعی می کرد با مواد مخدر و مشروبات الکلی این موارد را تسکین دهد. ظاهرا بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر و مشروبات الکلی ایست قلبی نموده و در فرانسه فوت نمود.
همچنین گفته می شود وی وصیت کرده که جنازه اش پس از مرگ در بیابان‌ها رها شود تا غذای جانوران وحشی شود!!!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme