https://telegram.me/empireoflies

مرگ خاموش سالانه ۳۰۰ تا ۴۰۰ پزشک در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغطبق بررسی ارائه شده در نشست سالانه انجمن روانپزشکی آمریکا، میزان خودکشی پزشکان با هر تخصص و تحصیلاتی دو برابر بیشتر از جمعیت عمومی است. 

براساس داده‌های موجود، سالانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ پزشک در آمریکا خودکشی می‌کنند؛ میزان خودکشی در پزشکان ایالات متحده بیش از هر شغل دیگری است. 

پژوهش‌ها نشان داده است، این پزشکان مبتلا به مشکلات سوء مصرف مواد مخدر، اختلالات خلقی یا افسردگی بوده‌اند و قبل خودکشی هیچ اقدامی برای درمان نکرده‌اند. 

تحقیقات جدید نشان داده است، میزان خودکشی در بین گروه‌های پرستای و پزشکی به شکل عجیبی رو به افزایش است. 

دکتر «Deepika Tanwar» از برنامه روانپزشکی در مرکز بیمارستان هارلم در نیویورک و پژوهشگر این مطالعه می‌گوید: «بسیار شگفت آور است که میزان خودکشی در میان پزشکان از کسانی که در ارتش مشغول به کار هستند، بسیار بیشتر است».

در بین پزشکان مرد، میزان خودکشی ۱٫۴۱ برابر بیشتر از جمعیت عمومی و در میان زنان پزشک، این میزان در مقایسه با جمعیت عمومی ۲٫۲۷ برابر بیشتر است.

یک بررسی از ۲۱۰۰ پزشک متخصص زنان نشان داد، نیمی از زنان در معرض معیارهای اختلال روانی هستند اما به دنبال درمان نیستند؛ ترس از لغو مجوز پزشکی موجب شده است تا آنها به دنبال درمان نباشند. 

انتهای پیام/فارس

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

طبق بررسی ارائه شده در نشست سالانه انجمن روانپزشکی آمریکا، سالانه بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ پزشک در آمریکا خودکشی می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme