https://telegram.me/empireoflies

مرگ ابراهیم یزدی و حمله بنی صدر به آمریکا برای عدم صدور ویزا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: ابوالحسن بنی صدر نخستین رئیس جمهوری اسلامی ایران و از همکاران منافقین خلق دیروز بعد از اعلام خبر فوت ابراهیم یزدی نسبت به درگذشت وی واکنش نشان داد، و ضمن تسلیت به خانواده ایشان، به «حاکمان آمریکا» حمله کرد.

وی در بخشی دیگر از پیام خود در خصوص مرگ ابراهیم یزدی نوشته:”این واقعیت که مرحوم دکتر ابراهیم یزدی، در بستر مرگ، برای واپسین دیدار به ترکیه برده شد و در بیمارستانی در ازمیر، با بستگان خود، وداع کرد، می‌گوید محرومیت ایرانیان از حقوق انسان، اندازه نمی‌شناسد».

البته برهمگان روشن است که ابراهیم یزدی با درخواست خودش و در آزادی کامل به ترکیه رفته بود و در درجه اول قصد عزیمت به آمریکا را داشت ولی پس از این که آمریکا به وی ویزای درمانی نداد وی در ترکیه ماندگار شد و اوضاع جسمانی وی آنقدر وخیم بود که امکان عزیمت به ایران را نداشت.

البته بنی صدر که هم اکنون در پاریس با منافقین خلق در تماس است در خصوص عدم صدور ویزا برای ابراهیم یزدی هم به دولت آمریکا عتاب کرده و گفته :”امتناع امریکا از صدور ویزا برای درمان، به کسی که مدتی دراز از عمر خویش را در دانشگاه آن کشور به تحقیق گذرانده و در خدمت دانش بوده‌است،بیانگر این واقعیت است که نه دانش و نه کرامت ونه حقوق انسان را، نزد حاکمان برامریکا، ارزشی است»

این سخن بنی صدر در بی اعتمادی به آمریکا می تواند نقطع عطفی در تاریخ سیاسی گروههای معاند و منافقین باشد که از سال ها پیش زیر علم دولت آمریکا سینه می زنند. ولی هیچ گاه باورشان نمی شود که همه این ها برای دولت های سلطه گر تاریخ مصرف دارند و به محض اتمام این تاریخ به بدترین نحو با آنها رفتار خواهد شد.

لازم به یاد آوریست که پس از این که دولت بازرگان که ابراهیم یزدی فردی ذی نفوذ در آن بود بعد زا ماجرای سفارت آمریکا استعفا داد بنی صدر به ریاست جمهوری رسید ولی در همه شقوق دولت خود با اعضای نهضت آزادی رابطه ای وثیق داشت و همواره در پشت دست با آنها متحد بود تا این که بعد از فرار بنی صدر به پاریس این ارتباطات لو رفت ولی تا پایان جنگ ارتباط بین نهضت آزادی که سردمدار لیبرال ها در ایران بودند با بنی صدر و منافقین هیچ گاه قطع نشد و در طول جنگ هم خیانت های نهضت آزادی به سرکردگی ابراهیم یزدی اطلاعات نظامی و غیر نظامی را از کانال بنی صدر به دولت های استعماری و از آنجا به عراقی ها منتقل می کرد. و این نشانه بسیار روشنی است که سنت های الهی هیچ گاه نقض نخواهد شد و کسانی که به حکومت اسلامی خیانت کنند عاقبتشان ذلت و خاری است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme