https://telegram.me/empireoflies

تمسخر قدرت موشکی ایران توسط اپوزیسیونِ بیچاره

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» که در سالهای پیش از فتنه ۸۸ خود را به‌عنوان فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از گمراهی، انحراف و اعوجاج در اعتقادات و افکارش، خود را به‌عنوان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی می‌کند.

وی در سالهای اخیر سعی کرده با سخنان و اقدامات ناهنجار و غیرقانونی و شاذ ، جای خود را در دل عناصر اپوزیسیونِ داخلی و خارجی باز کند، اما این اقدامات تاکنون بی‌نتیجه مانده و وی به اقرار خودش در وضعیت خوبی به‌سر نمی‌برد و حتی مخاطبینش مطالب او را به‌عنوان تفریح می‌خوانند!

نوری‌زاد که سابقه توهین به اعتقادات مسلمانان و ائمه اطهار (س) را دارد، چند هفته پیش با شبکه وهابی و سعودی «کلمه» مصاحبه کرد و به مدافعان حرم و سردار حاج قاسم سلیمانی اهانت نمود. او در این مصاحبه با زیرسوال بردن دفاع ملت ایران در برابر هجوم ارتش بعث عراق در دوران دفاع مقدس، دفاع و مقابله ملت ایران با متجاوزان بعثی را اقدامی «احمقانه» نامیده بود.

این اپوزیسیون ساکن تهران که همواره از آزادی بیان موجود در کشور سوءاستفاده می‌کند، این‌بار در واکنش به هشدار اخیر مقام معظم رهبری به مقامات آمریکایی در دیدار به دانشجویان افسری نیروی انتظامی، استفاده از عنوان «شیطان بزرگ» برای رژیم آمریکا را نادرست و بی‌ادبانه(!) دانست و ابراز داشت که از استفاده از اینگونه عناوین برای آمریکایی‌ها رنج می‌برد!

«محمد نوری‌زاد» که به هر دری می‌زند تا خود را برای اپوزیسیون خارج‌نشین و دولت‌های استعماری شیرین کند، مسئولان جمهوری‌اسلامی را به دروغگویی درباره فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان متهم کرد و همچون سران رژیم صهیونیستی و آمریکا و تروریست‌های منافقین ادعا نمود که ایران به دنبال ساخت بمب اتمی است.

نوری‌زاد با وقاحت مانند دیگر روشنفکران غرب‌زده که همواره توان داخلی را ناچیز و مرغ همسایه را غاز می‌دانند، به تمسخر فعالیت‌های موشکی نیروهای مسلح کشورمان پرداخت و مدعی شد که موشک‌های ایرانی در برابر موشک‌های آمریکایی همچون ترقه است. او همچنین در توهین به نیروهای انقلابی، آنها را افرادی «نادان» و «بی‌خرد» خطاب کرد تا بیش از پیش میزان فهم و ادب عناصر اپوزیسیون را نمایان سازد.

انتهای متن/

«محمد نوری‌زاد» که در سالهای پیش از فتنه ۸۸ خود را به‌عنوان فردی انقلابی معرفی می‌کرد، پس از گمراهی، انحراف و اعوجاج در اعتقادات و افکارش، خود را به‌عنوان اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی معرفی می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme