https://telegram.me/empireoflies

مرضیه برومند: وقتی علینژاد را میبینم چندشم می شود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دشمنی ها با مسیح علی نژاد روز به روز در ایران بیشتر می شود.

چند روز پیش در راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر بابل مادر و خواهر مسیح علی‌نژاد در مسیر راهپیمایی تماما حضور داشتند و با این کار پایبندی خود را به نظام و ارزش های آم ابراز کردند و نشان دادند که نه تنها وابستگی به ایده ها و نظرات وی ندارند بلکه حتی می توانند از وی ابراز برائت کرده و با وی دشمنی کنند.

درحالی که معصومه علینژاد قمیکلایی که خود را مسیح علی نژاد معرفی می‌کند با پروژه‌های سرویس های امنیتی غربی شبانه روز برای مبارزه با حجاب اسلامی و همچنین جمهوری اسلامی در تلاش است حضور مادر وی در راهپیمایی ۲۲ بهمن آنهم با حجاب کامل اسلامی و شعارهای انقلابی دلالت‌های معناداری خواهد داشت.

سابقا هم بسیاری از فعالین زن که حتی با حجاب هم میانه خوبی نداشتند از تلاش های مذبوحانه علی نژاد و مزدوری وی برای دولت آمریکا بسیار گله کرده بودند و علی نژاد را دروغ گو و خودبرتر بین می دانستند چرا که تلاش های او را نفاق گونه و برای کسب شهرت می دانند.

اخیرا هم مرضیه برومند نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگویی اینترنتی گفته وقتی نشست‌های خانم‌هایی که در شبکه‌های ماهواره‌ای برگزار می‌شود را می‌بینم بسیار متأسف می‌شوم. چون می‌بینم که چیزی را تبلیغ می‌کنند که نه تنها راهگشا نخواهد بود بلکه وضع را بدتر هم خواهد کرد.

وی بدون اینکه اسمی از معصومه علی‌نژاد ملقب به مسیح علی‌نژاد ببرد گفته بعضی از این خانم‌ها را وقتی می‌بینم حالم بد می‌شود. من واقعا چندشم می‌شود به خاطر چیزهایی که از خانم‌های ما می‌خواهد. ما زنان ایرانی همیشه پوشش خودمان را رعایت می‌کردیم. چون می‌دانستیم که در یک جامعه شرقی و اسلامی زندگی می‌کنیم. اصلا قبل از اسلام هم ما پوشش داشتیم.

این هجمه ها به علی نژاد نشان دهنده این است که حتی روشنفکران و هنرمندان سرزمین ما نیز اعتقادی به همدستی با دشمنان این آب و خاک ندارند و به کسانی که در راستای اهداف این دشمنان فعالیت می کنند کاملا بی اعتنا هستند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. اظهارات این خانم را در مورد مسیح علینژاد من دیدم. بیشتر غرض مینمود تا نقدی غیر شخصی ..

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme