https://telegram.me/empireoflies

مردم: نه به ترقه/ اپوزیسیون: چهارشنبه سوری را گسترده برگزار کنید

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از وقوع حادثه پلاسکو و شهادت ۱۶ نفر از آتش نشانانی که برای نجات جان افراد، در زیر آوار دفن شدند، پویش سراسری #نه_به_ترقه ، در شبکه های مجازی ترند شد.

این پویش به دنبال آن بود تا برای احترام به آتش نشانان، چهارشنبه سوری امسال، بدون استفاده از مواد منفجره و محترقه برگزار شود.

بسیاری از هنرمندان نیز در حمایت از این پویش مردمی، هشتک «نه به ترقه» را در فضای مجازی ترند کردند یا در مخالفت با چهارشنبه سوری مرسوم، تصاویری از خود منتشر نمودند.

در برخی از شهرها نیز، کودکان و نوجوانان، با نوشتن نامه ای به آتش نشانان، تعهد دادند که در مراسم چهارشنبه سوری امسال شرکت نمی کنند و حتی عده ای از ایشان، با جمع آوری پول هایی که قرار بود خرج این مراسم شود، به افراد نیازمند کمک رسانی کردند.

در مقابل اما، گروه های مختلفی از اپوزیسیون که به چهارشنبه سوری به عنوان بستری برای هرج و مرج در شهر می بینند، بدون توجه به خواسته مردمی و با تاکید به آنچه که آنها «آداب و رسوم سنتی» می خوانند، از مردم می خواهند تا چهارشنبه سوری را به صورت گسترده ترین حالت برگزار کنند.

انتهای پیام/رسانه ایران

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از وقوع حادثه پلاسکو و شهادت ۱۶ نفر از آتش نشانانی که برای نجات جان افراد، در زیر آوار دفن شدند، پویش سراسری #نه_به_ترقه ، در شبکه های مجازی ترند شد. این پویش به دنبال آن بود تا برای احترام به آتش نشانان، چهارشنبه سوری امسال، …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme