https://telegram.me/empireoflies

مردم و نظام پیروز واقعی هستند/ بازنده بزرگ انتخابات

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هرچند هنوز نتایج نهایی همه حوزه های انتخاباتی مشخص نشده، اما می‌توان بر پیروزی نسبی اصولگرایان بر اصلاح‌طلبان حکم نمود. فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی که در کشاکش هر انتخابات خودنمایی بیشتری دارد، مهمترین پیروز این انتخابات ملت شریف ایران است که با حضور گسترده خود، مهر تاییدی بر مشروعیت نظام جمهوری اسلامی و دست ردی بر سینه دشمنان و مخالفان دیرینه این نظام زده اند.

با پایان رقابت کاندیداها، اکنون فرصت رفاقت و همکاری نمایندگان منتخب مردم است. نمایندگان نباید فراموش کنند که اولویت اول برای ولی نعمت‌های آنان، رفع مشکلات و کاستی‌های اقتصادی و فرهنگی است. ادامه دادن نزاع های حزبی و بده بستان‌های طیفی، بزرگترین سبب دلسردی مردم از نمایندگان می‌باشد. پرهیز از وارد شدن به این مسائل مهمترین دغدغه مردم می باشد.

از زاویه ای دیگر اما، برگزاری این انتخابات و مخصوصا رأی نیاوردن چهره‌های برجسته و شناخته شده تهران را باید موفقیت بزرگی برای جمهوری اسلامی بدانیم. زیرا پس از فتنه ۸۸ و دروغ تقلب در انتخابات، برخی با موج‌سواری در هر موسم انتخاباتی با گرفتن قیافه حق به جانب خود، عدم شرکت در انتخابات را در جهت پاسداشت کرامت انسانی خود قلمداد می کردند، ولی در این انتخابات نظام با هوشیاری کامل به همه اثبات کرد که امکان هیچگونه تقلبی در انتخابات ایران وجود ندارد.

در نتیجه بزرگترین ضربه این انتخابات به سران فتنه بوده که با شعار تقلب، ماه‌ها بازارگرمی کرده بودند و باعث جان‌باختن چندین نفر از هموطنانمان شدند، اما این بار خود در انتخاباتی که پیشتر مجریان آن و نظام را زیر سوال برده بودند شرکت کردند. شاید بتوان گفت این نیز از امدادهای الهی ست که افزون بر مشارکت فتنه‌گران، همان‌ها دیگران را نیز به مشارکت در انتخابات تشویق نمودند!

نظام با هوشیاری کامل در این انتخابات به همگان ثابت کرد که امکان هیچگونه تقلبی در انتخابات وجود ندارد، حتی اگر به قیمت رأی نیاوردن چهره‌های مطرح باشد، در نتیجه سران فتنه و فتنه‌گران و پشتیبانان خارجی آنها بزرگترین بازندگان رقابت بوده‌اند.

انتهای پیام/جام نیوز

نظام با هوشیاری کامل در این انتخابات به همه ثابت کرد که امکان هیچگونه تقلبی در انتخابات وجود ندارد، حتی اگر به قیمت رأی نیاوردن چهره‌های مطرح باشد، در نتیجه سران فتنه بزرگترین بازنده بوده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme