https://telegram.me/empireoflies

مردم به اپوزیسیون توجهی نمی‌کنند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» مدیر و کارشناس شبکه لندنی «ایران فردا» که بودجه خود را از رژیم سعودی می‌گیرد، در یکی از برنامه‌های این شبکه به گلایه از ناکامی‌های اپوزیسیون پرداخت و ضمن ابراز ناخرسندی از وضعیت نامطلوب مخالفان جمهوری اسلامی، ملت ایران را نیز به‌خاطر همراهی نکردن با آنان مورد شماتت قرار داد.

نوری‌زاده در برنامه «تفسیر خبر» شبکه مذکور، با بیان اینکه مردم ایران به اپوزیسیون اعتماد ندارند، گفت: “امروز ما یک ملت بدبین داریم که به هیچ‌کس اعتماد ندارد و به‌دلیل همین عدم اطمینان، همه تلاش‌ها به در بسته می‌خورد. (امام) خمینی سال ۵۷ در پاریس یک کاست بیرون می‌داد، الان هم تعداد زیادی از فعالان اپوزیسیون در خارج از کشور پیام می‌دهند؛ کدامشان به اندازه آن روزهای (امام) خمینی موفق شده است که حمایت مردم را جلب کند؟”

وی ادامه داد: “مشکل ما مشکل ملت هم هست؛ فقط توی سر خودمان نزنیم؛ اپوزیسیون دیگر چه‌کار کند تا مردم باور کنند؟ شرم‌آور است که تلاش‌های ما دیده نمی‌شود و عاقبت در گوشه‌ای خواهیم مرد.”

نوری‌زاده که ارتباطش با سرویس‌های جاسوسی بیگانه آشکار و علنی است، با ناراحتی خاطرنشان کرد: «ببینید چندنفر به مزار کسانی مثل «بختیار» و «قاسملو» و… که در راه مبارزه با جمهوری اسلامی جان دادند می‌روند؟ چرا اینطور شده است؟ چرا این مردم برای آزادی یک ذره همت ندارند؟!»

گفتنی است، عناصر یا گروه‌هایی که با هدف تغییر نظام و با شعار براندازی در طول چهار دهه گذشته در خدمت دولت‌های بیگانه بوده‌اند و همواره ناکام مانده‌اند، سوابق متعددی در اهانت به مردم شریف ایران دارند که نمونه فوق تنها یکی از مصادیق جدید آن است و آخرین مورد آن نیر نخواهد بود.

 

انتهای متن/

«علیرضا نوری‌زاده» مدیر و کارشناس شبکه لندنی «ایران فردا» که بودجه خود را از رژیم سعودی می‌گیرد، در یکی از برنامه‌های این شبکه به گلایه از ناکامی‌های اپوزیسیون پرداخت و ضمن ابراز ناخرسندی از وضعیت نامطلوب مخالفان جمهوری اسلامی، ملت ایران را نیز به‌خاطر همراهی نکردن با آنان مورد شماتت قرار داد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme