https://telegram.me/empireoflies

تملق‌گویی مدیر جاعل‌نیوز برای اسرائیل

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «روح‌ا… زم» یکی از آقازاده‌ها است که در سالهای اخیر به خارج کشور رفت و در دو سال اخیر پس از تاسیس سایت «آمدنیوز»، از ابتدای امسال کانال تلگرامی به این نام تاسیس کرد و از طریق مخلوط کردن اخبار راست و دروغ به شایعه‌پراکنی در فضای رسانه‌ای کشور دست زد. وی که در ماه‌های اخیر اسناد و شواهد زیادی درباره ارتباط او با مقامات کشورهای بیگانه منتشر شده است، چند روز پیش با «بیژن فرهودی» از عناصر رسانه‌ای اپوزیسیون مصاحبه‌ای انجام داد و در آن به ارتباط و تماس خود با «ربع پهلوی» اعتراف کرد.

زم در این مصاحبه همچنین از اقدامات خرابکارانه «ری‌استارت» حمایت کرد و گفت: “ری‌استارتی‌ها از ترس جانشان فقط درب پایگاه‌های بسیج را آتش می‌زنند، در حالی که باید کل این مراکز ظلم(!) را مورد هدف قرار دهند …”

این فعال رسانه‌ای ضدانقلاب، ضمن آنکه پایگاه‌های مقاومت بسیج که وظیفه تامین امنیت در محلات را بر عهده دارند، مراکز ظلم نامید، به مردم کشور دوست و همسایه افغانستان نیز حمله کرد و با تمسخر افاغنه حاضر در ایران، مدعی شد که تعداد زیادی از افغانستانی‌ها اهل لواط هستند!

زم با تکرار ادعای مقامات کشورهای غربی بخصوص آمریکا درباره کشورمان، ایران را عامل جنگ و نابودی کشورهای منطقه دانست و نقش تروریست‌های تحت حمایت کشورهای غربی و عربی را نادیده گرفت.

«روح‌ا… زم» در ادامه از رژیم صهیونیسی هم حمایت نمود و اسرائیل را تنها دموکراسی منطقه دانست و در سخنانی مضحک درباره ارتباط ایران و اسرائیل گفت: “عدم برخورد اسرائیل با «ندا امین» (اپوزیسیونی پناهنده به اسرائیل که علیه زم افشاگری کرده) نشانه ارتباط اسرائیل با جمهوری‌اسلامی است…”

البته زم که گویا از شرایط جسمی خوبی برخوردار نبود، در ادامه سخنان پیشین خود درباره ارتباط ایران و اسرائیل را نقش کرد و گفت: “خبر دارم که شاباک قبلا روی «ندا امین» شَک داشت، اما الان می‌خواهد او را محاکمه کند. من هم اسنادی علیه او دارم که افشا می‌کنم …” البته این ضدانقلابِ فراری نگفت که این اطلاعات محرمانه درباره ارتباط «ندا امین» را از کجا کسب کرده و چطور از مشکوک شد دستگاه‌های امنیتی اسرائیل به «ندا امین» مطلع شده است.

به نظر می‌رسد «روح‌ا… زم» که با مشکلات مالی مواجه شده و دنبال اسپانسر جدید می‌گردد و از طریق فروش و افشاگری درباره دیگر عناصر اپوزیسیون به‌دنبال به جیب زدن مبالغ هنگفی است.

انتهای متن/

«روح‌ا… زم» یکی از آقازاده‌ها است که در سالهای اخیر به خارج کشور رفت و در دو سال اخیر پس از تاسیس سایت «آمدنیوز»، از ابتدای امسال کانال تلگرامی به این نام تاسیس کرد و از طریق مخلوط کردن اخبار راست و دروغ به شایعه‌پراکنی در فضای رسانه‌ای کشور دست زد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme