https://telegram.me/empireoflies

مدیر ایران‎گلوبال: آمدنیوز به صورت سیستماتیک دروغ‎پردازی می‎کند

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فعالیت های رسانه ای ضد انقلاب در خارج کشور آنچنان ناشیانه و دروغین است که خودشان یکدیگر را به کذاب بودن محکوم می کنند و به اصطلاح از هم آتو میگیرند.

این افراد گاها از اخبار دروغی که خود پخش می کنند و مضحک به نظر می رسد نیز پشیمان می شوند و بعد ها آن را تکذیب مب کنند.

مثلا چند ماه پیش در پی زلزله کرمانشاه برخی از سایت های ضد انقلاب این زلزله را به آزمایش اتمی ارتباط دادند!! و تبلیغات فراوانی برای این دروغ مضحک انجام دادند ولی به تدریج این اتفاق رو به فراموشی سپرده شد زیرا خودشان از این دروغ پردازی خسته شدند. یک کروه کردی ضد انقلاب این شایعه را در فضای مجازی شایع نمود.

گویا این بار رژیم آل سعود و ترامپ و متحدانش، به این گروهک‌ها ماموریتی اینچنینی داده‌ بودند تا ادعایی بکنند که خودشان هم در خفا به آن می‌خندیدند! دروغ آزمایش اتمی به حدی شرم‌آور و مضحک بود که کیانوش توکلی، مدیرمسؤول سایت ضد انقلاب ایران گلوبال هم با اینکه این خبر را تیتر اول کرده و آن را بازتاب داده بود روز بعد سعی کرد به نوعی تقصیر انتشار این خبر را به گردن همکار دیگرش (رضا وضعی) انداخته و چون می‌دانست دروغ این بارشان دیگر راه برگشتی ندارد و دیگر اعتبار اندکی را که داشتند از دست دادند، در اطلاعیه جدیدی نوشتند: «خبر آزمایش هسته‌ای نظام را همکارم در سایت نوشته بود و این دروغ بوده!»

وظیفه سایت ایران گلوبال نیز تخریب چهره مردم کردستان و ایران و تفرقه افکنی میان آنها و شایعه‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی است و سال‌هاست در همین راستا عوام‌فریبی می‌کنند. اما این بار گویی چون می‌دانستند این دروغ‌شان بازخورد بدی خواهد داشت و کل اخبار قبل‌شان در مورد مسائل داخلی کردستان ایران و ایران را هم زیر سوال خواهد برد، سعی کردند این خبر دروغ را جبران کنند!

اما چندی پیش همین کیانوش توکلی که خود زمانی دروغ پراکنی در خصوص زلزله را در سایت خود منعکس کرده بود در ویدئویی روح الله زم مدیر آمد نیوز را به دروغ گویی متهم کرد و گفت: “روح الله زم تمامی مطالبی را که در خصوص حوادث ایران می نویسد مضحک و دروغ است. مثلا وی منشا زلزله کرمانشاه را آژمایش اتمکی می داند و یا برف بهمن ماه را ناشی از همکاری روسیه و اکراین با ایران در بارور کردن ابر ها می داند تابا تزریق نقره و مس باران تبدیل به برف شود تا هم مشکا خشک سالی برطرف شود و هم مردم برای قیام سراسری در خانه های خود زمین گیر شوند.”

توکلی که خود زمانی این دروغ های مضحک را در سایت خود انتشار داده اکنون روح الله زم را فردی می داند که در کانال آمد نیوز به صورت سیستماتیک دروغ پراکنی می کند.

توکلی ادعا می کند که تنها رسانه ای که در خارج کشور با روح الله زم همکاری دارد شبکه رسانه ای بیان است که مدیر آن یک فرد وهابی است که مبالغ کلان کمک مالی را از دولت آل سعود دریافت کرده و در راه مبارزه با ایرانیان هزینه می کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme