https://telegram.me/empireoflies

مدل خبرسازی رسانه‌های ضدایرانی در موضوع حقوق بشر !

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از دیده‌بان، هر چه در راستای مذاکرات هسته ای جلوتر می رویم،رویه رسانه‌های ضد انقلاب در تشکیل جبهه هجمه حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ساختارمندتر می شود.

با این حال آنچه واضح و مبرهن است و با رصدی کوتاه به آن می رسیم،دست خالی شبکه های ماهواره ای و رسانهای مکتوب ضد ایرانی در موضوع حقوق بشر است.

استناد به موضوعات پیش پا افتاده و در عین حال بازخوانی پرونده های قدیمی حقوق بشری برای زنده نگه داشتن این موضوع در تریبون های ضد انقلاب مشهود به نظر می رسد.

در خبرهای متعددی دیده شده است که مجرمانی که عموما در قالب فرقه‌های ضاله معضل‌های اجتماعی عمیقی را برای اقشاری از مردم به وجود آورده‌اند بیشترین پتانسیل خبرسازی های رسانه‌های ضد انقلاب را در خود گنجانده اند.

از منظر دیگر رویه ایشان در خبرسازی روی افرادی متمرکز است که مدت محکومیت شان رو به پایان بوده  و شخصیت سازی برای عناصر مد نظر رسانه های ضد ایرانی از این حیث صورت می گیرد که ضمن ایجاد اعتباری برای آن افراد،در زمان آزادی خبرسازی خود را مستمسک ارتباط مجدد و ایجاد هجمه علیه جمهوری اسلامی کنند.

پیشنهاد ساده ای که می توان به مخاطبین شبکه های ماهواره‌ای و رسانه های مکتوب ایشان داد این است که تنها با جستجویی کوتاه می توان به ماهیت افرادی که به بهانه های مختلف زندانی سیاسی قلمداد می شود و سعی گسترده ای برای پوشش قرار دادن به جرائم اجتماعی شان می شود ،پی ببرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme