https://telegram.me/empireoflies

مدعی جدید تاج و تخت برای ایران؛ رقیب شازده پهلوی پیدا شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا یک مدعی به جمع مدعیان پادشاهی در ایران اضافه شده! پس از شازده آخرین شاه ایران که اخیرا بسیاری از اطرافیانش وی را از سمتی که خودش را به آن منتسب کرده بود خلع کردند یک فرد که سابقا تابعیت ایرانی داشته و متولد آلمان است خود را به عنوان شاهزاده ایران معرفی کرده و می خواهد جای رضا پهلوی را در بین سلطنت طلبان بگیرد.
این شازده تازه به دوران رسیده که بابک میرزا خان قاجار نام دارد از حمایت دولت های آذربایجان و ترکیه هم برخوردار است. وی در توضیح  بیوگرافی خود در صفحه فیس بوکش می نویسد سلطان بابک میرزا خان قاجار یک شهروند ایرانی تبار است که در تاریخ ۱۱ ژوئن ۱۹۷۰ در برلین، آلمان متولد شده. او از پنجمین نسل از نوادگان مستقیم فتحعلی شاه قاجاراست .
پدر او رمضان علی میرزا خان قاجار شاهزاده ایرانی، در باکو جمهوری آذربایجان در تاریخ ۱ مه ۱۹۲۲متولد شدو در برلین، آلمان در سال ۲۰۰۷ درگذشت.

شازده ایرانی
ظاهرا مادر وی مهیندخت قاجار، با نام اصلی  مهیندخت قطبی که در سال ۱۹۴۷ در اردبیل متولد شده با فریده قطبی، مادر فرح پهلوی نسبت فامیلی دارد.
بابک میرزا خان قاجار همچنین در دانشکده پزشکی، دندانپزشکی و روانشناسی تحصیل کرده است.وی در سال ۱۹۸۹ با  لیلا قاجار از بستگانش در برلین ازدواج کرد. لیلا قاجار در ۱۹۷۲ در برلین آلمان متولد شده و اصالتا  شهروند ترکیه است.
بابک میرزا خان قاجار شاهزاده ایرانی و لیلا قاجار یک پسر و یک دختر به نام های سلطان عباس میرزا قاجار (متولد ۱۹۹۱ اکتبر ۱۸ در برلین و فاطمه ثریا قاجار دارند
این شاهزاده ایرانی به زبان های  فارسی، ترکی، آذری، انگلیسی و آلمانی صحبت می کند و همواره اعلام می کند که دین وی اسلام است.

بابک میرزا خان

وی سال قبل به تخت جمشید سفر کرد

وی همچنین سفر هایی به ایران داشته و در آثار تاریخی ایران ویدئو هایی از وی منتشر شده که ظاهرا با برنامه ریزی قبلی انجام شده است.به نظر می رسد وی قادر به مقابله با طیف سلطنت طلبان نیست و تنها مدتی می تواند در برابر این طیف عرض اندام نماید البته دولت های همسایه ایران که از وی حمایت می کنند کاملا به تمامیت ارضی و استقلال حاکمیت ایران واقفند و بهتر است دست از حمایت این افراد مدعی تاجو تخت بردارند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme