https://telegram.me/empireoflies

مدعیان ماهواره‌ای حقوق زنان+تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از دیده‌بان، شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان همواره در پوشش ادعای دروغین دفاع از آزادی بیان، حقوق بشر، مقابله با سانسور، تنویر افکار، ارائه اطلاعات صحیح و کامل به مخاطب و… از طرق گوناگون در صدد تغییر سبک زندگی اسلامی ایرانی مردم و جاسوسی علیه منافع ملی ایرانیان هستند. اما در خلال شعارهایی که همیشه در بوق و کرنا می‌کنند ادعای صداقت و درستکاری و اتهام دروغ‌گویی و خیانت به تمام نهادهای منتسب به نظام اسلامی از دیگر موارد بیشتر خودنمایی می‌کند.

اکنون به برخی مصادیق صداقت و درستکاری در میان همکاران این شبکه نگاهی می‌اندازیم:

۱٫ الهام ستاکی مجری شبکه صدای آمریکا اولین قرقانی از این گروه می باشد. گروه خبری «پولیتیکو Politico » از احضار کلیه مدیران بخش فارسی شبکه تلویزیونی صدای آمریکا به دادگاه، در جریان آزار و اذیت جنسی کارکنان این شبکه تلویزیونی خبر داد. پایگاه خبری پولیتیکو در گزارشی به نقل از دفتر حقوقی “لری کلیمن” آورده است: «بر اساس شکایت “الهام ستاکی” مجری تلویزیون فارسی‌زبان صدای آمریکا، کلیه مدیران بخش فارسی به دادگاه فراخوانده شده‌اند. اما پس از گذشت چند ماه از اقامه داخواست و به واسطه إعمال نفوذ افرادی مانند “مهدی فلاحتی” «فرد متجاوز در این شکایت» پرونده فوق مختومه اعلام شد. دادخواستی که در آن تصریح شده بود: الهام ستاکی در اثر آزار جنسی و برخوردهای انتقام‌آمیز مدیران بخش فارسی که به منظور جلوگیری از طرح شکایت وی صورت گرفته، اکنون از نظر پزشکی “ناتوان” به حساب می‌آید و در حال حاضر در منزل خود در لس‌آنجلس به سر می‌برد.»

592076 440141846008244 984555465 n.jpg5

۲- خودکشی دختری بنام روشنا «از شرکت کنندگان در برنامه آکادمی گوگوش» که توسط فردی بنام تیام از عوامل شبکه من و تو مورد تجاوز قرار میگیرد و باعث می‌شود این دختر دست به خودکشی بزند از موارد پیش‌آمده در من‌وتو است. این موضوع را هم یکی دیگر از عوامل شبکه من و تو که از شبکه جدا شده است در صفحه فیس بوک بیان کرده است.

1081

مارک

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme