https://telegram.me/empireoflies
زمانی که ناو وینسنس آمریکا در خلیج فارس هواپیمای مسافربری ایران را بر فراز آسمان هدف قرار داد و همه سرنشینان آن را به شهادت رساند، فرمانده این ناو نشان شجاعت و لیاقت دریافت کرد!

مدال فضاحت به سربازان آمریکایی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسال‌ها از آن روزی که آمریکایی‌ها برای وارد کردن فشار به ایران، هواپیمای مسافربری کشورمان را هدف قرار داد گذشته و ما نیز در آن شرایط توان پاسخ به این اقدام تروریستی و جنایتکارانه را نداشتیم.

اکنون از آن دوران سال‌ها گذشته و در طول این سال‌ها جمهوری اسلامی ایران توانسته است قدرت نظامی خود را افزایش دهد تا جایی که قدرتمندترین دشمنان ایران جرأت و جسارت تعرض و تعدی به ایران اسلامی را ندارند.

مدال افتخار و شجاعت به فرمانده ناو وینسنس، هیچگاه بر سینه او نمی‌درخشد بلکه یادآور جنایتی است که آن فرمانده آمریکایی مرتکب شده و جان ۳۰۰ انسان بیگناه را گرفته است.
آمریکایی‌ها پس از پایان جنگ رژیم صدام علیه ایران، هیچگاه تصور نمی‌کردند که جمهوری اسلامی بتواند در زمینه نظامی یک جهش بزرگ داشته باشد، تحریم‌های تسلیحاتی و نظامی ایران که از سوی آمریکا و شورای امنیت سازمان ملل وضع شده بود، برای همین هدف به کار گرفته شد.

با وجود تحریم‌های سخت تسلیحاتی و نظامی، جمهوری اسلامی ایران توانست به آنچنان پیشرفتی در این زمینه دست یابد که دشمنان از این بابت هم عصبانی شدند و هم متعجب.

قدرت نظامی ایران اسلامی یک مؤلفه بزرگ و کارآمد بازدارنده مقابل تهدیداتی است که دشمنان به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی ترتیب داده‌اند.

قدرت نظامی به ویژه موشکی ایران آنچنان برای آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها وحشتناک است که در تلاش هستند، تا این قدرت بازدارنده از ایران گرفته شود.

جمهوری اسلامی ایران، بار‌ها در مقاطعی توانمندی موشکی خود را به دشمنان به اثبات رسانده است، حمله موشکی به پایگاه گروه تروریستی داعش در سوریه و حمله موشکی به پایگاه نیرو‌های ضد انقلاب، بخشی از این خودنمایی قدرتمندانه بود.

اما مهمترین عملیات موشکی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی، موشکباران پایگاه آمریکایی عین الاسد در خاک عراق بود، عملیاتی که به خونخواهی عملیات تروریستی ارتش آمریکا در به شهادت رساندن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس انجام شد و این پایگاه را در هم کوبید.
آمریکایی‌ها برای آن که پرستیژ نظامی خود را حفظ کنند، بر تلفات موشکباران پایگاه عین الاسد سرپوش گذاشتند و به گونه‌ای جلوه دادند که اتفاقی نیفتاده است، در صورتی که اطلاعات و اخبار موثق به دست آمده اثبات کرده است تلفات حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی عین الاسد، سنگین و ویرانگر بوده است.

اکنون پس از گذشت چندین ماه از موشکباران پایگاه عین الاسد، دولت آمریکایی‌ در یک اقدام نمادین، به سربازانی که در پایگاه مجروح شده و آسیب دیده‌اند، مدال شجاعت داده است!

آمریکایی‌ها برای آنکه مجبور به پاسخ نشوند، در یک تبلیغات گسترده رسانه‌ای، سعی کردند خسارات موشکباران را کم جلوه دهند، چرا که می‌دانستند اگر به حمله موشکی ایران واکنش نشان دهند، صد‌ها هدف آمریکا در منطقه و فرامنطقه موشکباران می‌شد.
اکنون آمریکایی‌ها با دادن مدال شجاعت به سربازان آسیب دیده در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد در شرایط کنونی سعی دارد، التیامی به سربازان و نظامیان آمریکایی و خانواده‌های آنان بدهد.

دولت «دونالد ترامپ»، بابت پنهان‌کاری درباره تلفات این حادثه به شدت مورد انتقاد قرار گرفت؛ مقام‎های دولت ترامپ در ابتدا ادعا می‌کردند که این حمله هیچ تلفاتی نداشته، اما در مراحل بعدی به صورت قطره‌چکانی به زخمی شدن شمار زیادی از سربازان خود اعتراف کردند.

چه عمل شجاعانه‌ای از سربازان آمریکایی هنگام موشکباران پایگاه عین الاسد سر زده است که لایق دریافت مدال شجاعت شده‌اند؟!

اقدام به اهدا مدال شجاعت به سربازان آسیب دیده در موشکباران پایگاه آمریکایی عین الاسد، بازی تبلیغاتی از نوع آمریکایی است.

در واقع سربازان آسیب دیده مدال فضاحت به خاطر وحشت و هراسی که از موشکباران داشتند، دریافت کرده‌اند.
انتهای پیام/میزان
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme