https://telegram.me/empireoflies

مخملباف در BBC دوباره تروریست می شود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اخیرا در برنامه پرگار بی بی سی فارسی چند نفر از ضد انقلاب به تبادل نظر در خصوص آینده ایران نشسته بودند از جمله محسن مخملباف که بر خلاف مشی سال های ابتدای انقلاب اکنون تمام قد در مقابل انقلاب ایستاده است.

وی در این برنامه در تحلیل آینده ایران و این که مثلا چه حکومتی در سال های آینده قرار است بر سر کار بیاید می گوید که در صورتی که حکومتی سلطنتی مثل دوران شاه در ایران بر سر کار بیاید من دوباره چریک می شوم و اسلحه به دست می گیرم و به مبارزه مسلحانه می پردازم.

البته در ادعای چریک بودن وی در دوران قبل زا انقلاب هم شبهاتی وجود دارد و این روایت در هیچ سند تاریخی نیامده و تنها از خود وی شنیده شده است.

ولی این اظهارات محسن مخملباف در بی بی سی فارسی مورد نقد شدید ضد انقلاب قرار گرفت.  در این میان ضد انقلاب سلطنت طلب به دلیل مخالفت با چریک های فدائی خلق که مخملباف خود را از آنها می داند بیشترین حملات را به وی روا داشتند و او را همچنان تروریستی در قواره یک آزادی خواه دانستند.

مثلا یکی از مسئولان گذشته ساواک در خصوص وی نوشت:” مخملباف از هرگونه تربیت و ادب براستى بدور بود و مانند تازیان که فرد را با کمک نام پدرشان میشناختند و هنوز هم میشناسند از رضا شاه دوم و بزعم من از شاهزاده رضا پهلوى با بیان برنامه گذاران بى بى سى نام میبردند. حتی اگر من ادم معمولى و نه حتا شاهنشاه و یا شاهزاده ایشان را بنام محسن فرزند چراغعلى نام میبردیم ایا خود ایشان این طرز تلقى و نام گذارى را میپسندیدند. ایشان گفته که اگر پسر شاه دوباره بیاید و شاه شود من محسن چریک خواهم شد. فرض را بر این بگیریم که پس از سرنگونى رژیم کنونى مردم در یک رفراندوم ازاد به پادشاهى اقاى رضا پهلوى راى بدهند و دموکراسى ایشان ایجاب مینماید که اسلحه بدست بگیرند و محسن تروریست شوند؟؟؟؟”

یکی دیگر از هواداران سلطنت در خصوص وی می نویسد:”مخملباف به نداشتن تعادل روحی و روانی در بین تمام طیف های سیاسی معروف می باشد . فاطمه مشکینی همسر نخست وی بر اثر آتش سوزی فوت کرد و هم اکنون با همسر فعلی خود یعنی مرضیه مشکینی زندگی میکند.وی پس از خروج از کشور، در یک چرخش جانانه دوباره در آغوش پدرخوانده خود، یعنی سازمان مجاخدین خلق غش کرد. وی در اظهار نظر اخیر خود همزمان با حمله و تهدید پادشاهی خواهان، حمایت خود را از حکومت نشان داد و خود را بعنوان یک چریک و تروریست دوباره معرفی نمود که طبق قوانین جاری در اروپا جرم محسوب میگردد.”

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme