https://telegram.me/empireoflies

مخالفت کشیش پورنوکرات ایرانی با هیلاری کلینتون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سعید عابدینی، کشیش ایرانی الاصل ساکن آمریکا که در دی‌ماه ۱۳۹۴، در یک معامله میان دولت‌های ایران و آمریکا از زندان آزاد شد، می‌گوید هیلاری کلینتون به دلیل «زن» بودن نمی‌تواند رییس جمهور ایالات متحده شود.

عابدینی که از رییس جمهوری دونالد ترامپ، کاندیدای حزب جمهوری‌خواه حمایت می‌کند، در مطلبی در صفحه‌ی فیسبوک خود نوشته: «من اعتقاد ندارم که یک زن می‌تواند در راس کشوری که جهان را رهبری می‌کند، قرار بگیرد. مطابق انجیل، زنان نمی‌توانند رییس خانواده، کلیسا، و کشور باشند. بر اساس کتاب مقدس، وقتی یک زن نمی‌تواند رییس یک گروه کوچک از مردم باشد، چگونه می‌تواند در راس کشوری با صدها میلیون جمعیت قرار بگیرد؟»

او در ادامه نوشته:« من فکر می‌کنم که روح “ایزابل” (همسر “اهب” پادشاه اسراییل شمالی که مسیحیان معتقد او را زنی بدکاره می‌دانند) در ایالات متحده قوی‌تر و قوی‌تر می‌شود به این معنی که “بعضی زنان” می‌خواهند کنترل همه‌ چیز را داشته و در راس همه چیز باشند.»

عابدینی در پایان نوشته‌ی خود نیز از مخاطبانش خواسته تا “ریاست” کشور را به یک «زن» یعنی «هیلاری کلینتون» ندهند.

او مدعی شده که همان‌گونه که پیش‌تر با «روح شاهزاده پارس» در ایران مبازره کرده، اکنون در حال مبارزه با «روح ایزابل» در ایالات متحده امریکا است.

این اظهارات او واکنش هایی را در پی داشته و منتقدین وی را به دورویی و زن ستیزی متهم کرده اند به عنوان مثال یکی از خبرنگاران صدای آمریکا در واکنش به سخنان این کشیش پورنوکرات نوشته که وی در حالی از ریاست جمهوری کلینتون احتذار می کند که خود چند ماه پیش در همایش منافقین در پاریس که مریم رجوی را به عنوان رئیس جمهور تعیین نموده اند شرکت کرده بود.

سعید عابدینی چند سال در ایران به دلیل فعالیت هایی بر علیه نظام و جاسوسی زندانی بوده و چند ماه قبل از آزادی اش همسر وی در مصاحبه ای با واشنگتن پست به ویژگی‌های اخلاقی سعید عابدینی اشاره کرده بود و از یک زندگی مملو از آزار و اذیت جنسی، روحی، روانی، و جسمی از سوی شوهرش گفت و اینکه سعید به شدت به تصاویر پورن و غیراخلاقی اعتیاد دارد.

به گفته برخی از نزدیکان عابدینی درواقع وی یک کشیش “پورنوکرات” بود؛ پورنوکرات یا “نَفس‌سالار” کسی است که بر اساس نفسانیات خود عمل می‌کند و عابدینی نیز به لباس کشیش مسیحی تبشیری (صهیونیستی) درآمده تا بتواند به هوس‌های خود بدون محدودیت‌های اخلاقی بپردازد. این ویژگی‌ها وی را به خدمت دستگاه اطلاعاتی آمریکا درآورد تا خدمات خود را به دولت آمریکا در ایران پی گیری کند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme