https://telegram.me/empireoflies

حمایت ظاهری کارمندان BBC فارسی از مردم غزه ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، تلویزیون BBC فارسی همواره به سبب سیاست‌های ضداسلامی انگلیس از جنایت‌های رژیم صهیونیستی حمایت کرده است. با وجود جانبداری ضمنی این شبکه سلطنتی انگلیس از کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط ارتش رژیم صهیونیستی، اما هنوز افرادی در این شبکه هستند که روح انسانی در آنها نمرده باشد و در برابر عملکرد BBC فارسی در حمایت از ظالم، سکوت را بشکنند.

دیروز بسیاری از انگلیسی‌های معترض به شیوه پوشش اخبار جنگ در فلسطین، مقابل ساختمان BBC در لندن تجمع کردند. آنها معتقدند این رسانه در پوشش اخبار بمباران غزه توسط رژیم صهیونیستی جانب بی‌طرفی را رعایت نمی‌کند و به جای مظلوم از ظالم حمایت می‌کند.

در این بین، دو تن از کارمندان BBC فارسی از تظاهرات مقابل ساختمان این رسانه در لندن در اعتراض به پوشش خبری جانبدارانه بمباران غزه، فیلم تهیه کرده و در صفحه فیسبوک خود منتشر کردند تا به طور ضمنی اعتراض خود را نیز به رویکرد BBC نشان دهند.

مهدی-پرپنجی-ستار-سعیدی

ستار سعیدی در سمت چپ و مهدی پرپنچی در سمت راست.

مهدی پرپنچی یکی از عوامل  و مجری برنامه “صفحه ۲” BBC فارسی در صفحه فیسبوک خود درباره تظاهرات جدید معترضان مقابل ساختمان این رسانه انگلیسی نوشت:

تظاهرات در اعتراض به نحوه پوشش خبری تحولات غزه در بی‌بی‌سی
گروهی که به نحوه پوشش خبری تحولات غزه در بی‌بی‌سی معترض هستند، عصر روز سه‌شنبه در مقابل ساختمان بی‌بی‌سی در لندن اجتماع کردند.

مهدی-پرپنچی-غزه

متن مهدی پرپنجی در صفحه فیسبوک خود درباره تجمع مردم انگلیس مقابل ساختمان بی‌بی‌سی.

ستار سعیدی یکی از تهیه کنندگان برنامه‌های BBC فارسی نیز در صفحه فیسبوک خود با انتشار فیلم مربوط به تظاهرات روز گذشته مقابل ساختمان این رسانه سلطنتی دولت انگلیس نوشت:

مى‌گویند ‘بى بى سى شرمت باد’
تظاهرات علیه پوشش خبرى ‘جانبدارانه’ حوادث #غزه در بى بى سى

ستار-سعیدی-غزه

متن ستار سعیدی در صفحه فیسبوک خود درباره تجمع مردم انگلیس مقابل ساختمان بی‌بی‌سی.

با وجود حمایت‌های BBC فارسی از اقدامات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم فلسطین، به نظر می‌رسد حتی بسیاری از عوامل و کارمندان این بنگاه سخنپراکنی انگلیسی نیز با نحوه پوشش حوادث غزه موافق نیستند. این افراد که نمی‌توانند چشم خود را بیش از این بر روی حقیقت ببندند، با انتشار تصاویری در حمایت از مردم فلسطین، بر خلاف روال BBC فارسی و دیگر رسانه‌های بیگانه گام برداشتند و از رسانه مطبوع خود انتقاد کردند. با وجود عمل خلاف رویکرد رسمی BBC فارسی، توسط این دو کارمند این رسانه، برخورد نکردن مسئولان BBC با این افراد عجیب به نظر می‌رسد.

گفتنی است، حملات موشکی و راکتی ناجوانمردانه اسرائیل به غزه همچنان ادامه دارد و شمار کشته شدگاه به بیش از ۲۱۰ نفر رسیده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme