https://telegram.me/empireoflies

حتی مخالفان هم به سلیمانی با دیده احترام می‌نگرند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: قاسم سلیمانی نه تنها مورد ستایش حامیان نظام جمهوری اسلامی است بلکه در میان مخالفان نیز مورد احترام قرار دارد.

وبسایت المانیتور در یادداشتی با اشاره به اینکه عکس‌های زیادی از قاسم سلیمانی در خطوط مقدم جنگ در عراق و سوریه منتشر شد و وصف شجاعت‌های آن به کرات ذکر گردید، سردار سلیمانی تبدیل به چهره‌ای قابل احترام شد، از قول یک جوان ۳۰ ساله ایرانی می‌نویسد: «من لزوم تغییر در ایران را درک می‌کنم. اما دوست ندارم نسل ما به دست جنبش‌های اپوزیسیون بیفتد. ما نمی‌توانیم اجازه دهیم ایران به سوریه‌ای دیگر تبدیل شود و تنها نیرویی که می‌تواند از ما حفاظت کند، سپاه پاسداران است.»

المانیتور می‌افزاید: رشد سریع گروه داعش در خاورمیانه در ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ که دشمن ایران و شیعیان است، هشدارهای جدی را در ایران به وجود آورده است. اطلاعیه‌هایی که سال گذشته مبنی بر شناسایی و خنثی کردن چندین عملیات بمب‌گذاری در کشور منتشر شد، جامعه را بیش از پیش به این موضوع حساس کرد. سردار سلیمانی در حال حاضر به عنوان مدافع ملت ایران و شاه کلید مبارزه با داعش در جبهه زمینی معرفی می‌شود. بدین ترتیب وی نه تنها مورد ستایش حامیان نظام در ایران است، بلکه در میان مخالفان نظام نیز تبدیل به فردی قابل احترام شده است.

در پایان این تحلیل آمده است: مبارزه با داعش به دست‌اندرکاران امور فرهنگی این فرصت را داده است که سپاه پاسداران را نه صرفاً به عنوان نیروی مدافع انقلاب بلکه به عنوان نیروی مدافع ملت ایران معرفی کنند. در ژوئن ۲۰۱۵ و در مراسم تشییع ۱۷۵ شهید غواصی که در جنگ ایران و عراق به شهادت رسیده بودند، بسیاری از جوانانی که عموماً در مراسمی از این دست شرکت نمی‌کنند، حضور داشتند.

انتهای پیام/کیهان

قاسم سلیمانی نه تنها مورد ستایش حامیان نظام جمهوری اسلامی است بلکه در میان مخالفان نیز مورد احترام قرار دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme