https://telegram.me/empireoflies

مخاطبی که خواب را از چشمان فلاحتی پراند!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی فلاحتی» مجری شبکه «صدای آمریکا» که مدرک تحصیلی مشخصی ندارد، در آمریکا خود را به‌عنوان یک شاعر و کارشناس ادبیات معرفی می‌کند. این مجری پرحاشیه «صدای آمریکا» با آنکه در ماه‌های اخیر به‌طور مکرر گاف‌های عجیب از خود بروز می‌دهد، هنوز مجری محبوب «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی «صدای آمریکا» است.

فلاحتی در برنامه «صفحه آخر» با کپی‌برداری از رسانه‌های مختلف و اظهارنظرهای دوست و دشمن، و کنار هم قرار دادن مطالب راست و دروغ، به شخصیت‌های سیاسی و دینی نظام جمهوری‌اسلامی هجمه برده و در یک دادگاه یک طرفه آنها را محاکمه و محکوم می‌کند.

این مجری تلویزیون دولتی «صدای آمریکا» که در گذشته عضو گروهک‌های کمونیستی و مارکسیستی بود و به‌دفعات سابقه توهین به مقدسات اسلامی را دارد، با وجود بدنامی و به‌ویژه سابقه فساد اخلاقی و تجاوز به «الهام ستاکی» مجری سابق این شبکه، خم به ابرو نیاورده و هنوز دارای بیشترین زمان اجرا در این تلویزیون است.

«مهدی فلاحتی» همان کسی است که پس از افشای تجاوزش به «الهام ستاکی» در پشت صحنه «صدای آمریکا» برای مدتی مقابل دوربین‌ها ظاهر نشد، اما چندی بعد، در نهایت پررویی به اجرا برنامه بازگشت.

وی از جمله کارمندان بسیار فاسد رسانه دولتی آمریکاست که همکاران سابقش از اعتیاد، شرب خمر و هوسرانی‌های او خاطره‌های زیادی نقل می‌کنند، اما در عین حال به دلیل “زرنگ بازی و گوش به فرمانی” توانسته در طول این سالها جایگاه خود را در «صدای آمریکا» حفظ کند و از اخراج در امان بماند.

فلاحتی که از اعضای شاخص تیم «ستاره درخشش» مدیر بهائی بخش فارسی «صدای آمریکا» است، تعداد زیادی از کارمندان اخراجی «صدای آمریکا» زیرآب‌زنی‌های او را عامل اخراجشان از این تلویزیون اعلام کرده‌اند و اذعان کرده‌اند که فلاحتی به‌سبب داشتن روابط بسیار نزدیک و خصوصی با «ستاره درخشش» در واقع همه‌کار این تلویزیون است.

«جمشید چالنگی» مجری سابق «صدای آمریکا» از دیگر عوامل فاسد این تلویزیون بود که به‌سبب تجاوز به «نگار محمدی» دیگر مجری اخراجی این شبکه، برخلاف فلاحتی، از کار برکنار شد. چالنگی پس از اخراجش از «صدای آمریکا»، این امر را نتیجه فضاسازی منفی‌ دوستان سابق خود قلمداد کرد و با نام بردن از «مهدی فلاحتی»، وی را شخصی‌ فاسد نامید که پرونده فساد اخلاقی‌‌اش به‌دلیل تجاوز به «الهام ستاکی» در محاکم قضایی امریکا وجود دارد.

«جمشید چالنگی» چند ماه پیش با تاکید چندباره بر فساد اخلاقی‌ «مهدی فلاحتی» گفته بود: “چرا شخصی که مورد هتک حرمت قرار گرفته (الهام ستاکی) اخراج می‌شود اما شخص خاطی و متجاوز (مهدی فلاحتی) به جای اخراج، ترفیع درجه گرفته و در جایگاه مهم و حساس‌تری قرار می‌گیرد؟ و مسئولیت جذب و گزینش مجریان جدید که غالبا خانم هستند به وی سپرده می‌شود؟ امثال خانم ستاکی در صدای امریکا زیادند. افرادی که از ترس اخراج مجبورند دم فرو ببندند و سکوت اختیار کنند …”

حالا پس از مدتی که به‌ظاهر آب‌ها از آسیاب افتاد و فلاحتی گمان می‌کرد ماجرای تجاوزش به «الهام ستاکی» در افکار عمومی به فراموشی سپرده شود، چند شب پیش در یکی از برنامه‌های «روی خط» یکی از مخاطبین فلاحتی و شبکه «صدای آمریکا» را به چالش کشید، که این امر به واکنش بسیاری از مخاطبین مواجه شد و خواب را از چشمان فلاحتی پراند.

روی-خط

چند شب پیش برنامه «روی خط» در شبکه صدای آمریکا با موضوع «مزاحمت و خشونت علیه زنان» در حال پخش بود که یکی از مخاطبان طی تماسی به ماجرای تجاوز «مهدی فلاحتی» به «الهام ستاکی» که هر دو نفر زمانی از مجریان همین برنامه بودند، اشاره کرد. این مخاطب گفت: “در موضوع خشونت علیه زنان باید آن بستری که سبب وقوع خشونت می‌شود را بررسی کرد. من فکر می‌کنم جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم و رفتار مردان آن جامعه خیلی در این موضوع تاثیر دارد. مثلا الان شما ببینید، مانند تجاوز به الهام ستاکی در صدای‌آمریکا …” در اینجا بود که صدای مخاطب مذکور قطع شد.

گرچه «صدای آمریکا» صدای مخاطب مذکور را قطع کرد، اما این موضوع در بین مخاطبین و کاربران صفحه فیسبوک این شبکه آمریکایی واکنش بسیاری در پی داشت. البته بعدی به نظر می‌رسد تا شعله‌ور شدن دوباره ماجرای تجاوز فلاحتی، سبب سست شدن جایگاه وی در دل «ستاره درخشش» و شبکه «صدای آمریکا» شود.

انتهای پیام/

«مهدی فلاحتی» مجری شبکه «صدای آمریکا» که مدرک تحصیلی مشخصی ندارد، در آمریکا خود را به‌عنوان یک شاعر و کارشناس ادبیات معرفی می‌کند. این مجری پرحاشیه «صدای آمریکا» با آنکه در ماه‌های اخیر به‌طور مکرر گاف‌های عجیب از خود بروز می‌دهد، هنوز مجری محبوب «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی «صدای آمریکا» است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.32 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme