https://telegram.me/empireoflies

نظر جالب مخاطبین VOA درباره برنامه موشکی ایران

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب همسو با هژمونی رسانه‌های کشورهای استعماری در حال تبلیغ علیه فعالیت‌های موشکی کشورمان هستند. این رسانه‌ها می‌کوشند با هر بهانه ممکن، فعالیت‌های دفاعی کشورمان را زیرسوال برده و آن را خطری برای کشورهای منطقه عنوان کنند.

با آنکه رسانه‌های بیگانه با دروغ‌پراکنی سعی می‌کنند کشورمان را حامی تروریست معرفی کنند، اما مردم ایران همواره دست رد به خواسته‌های این شبکه‌ها و اربابانشان داشته و همیشه پشتیبان فعالیت‌های دفاعی کشورمان بوده و هستند.

وبسایت شبکه «صدای آمریکا»، چند روز پیش با برپایی نظرسنجی در وبسایت خود، سخن یکی از مقامات ایرانی درباره اهمیت برنامه موشکی کشورمان و ارتباط آن با استقلال ایران را در معرض رای مخاطبین خود قرار داد. جالب آنکه با وجود تبلیغات گسترده «صدای آمریکا» و رسانه‌های همسو با آن، اما بیش از ۵۵ درصد مخاطبین VOA از فعالیت موشکی ایران حمایت و آن را تضمینی برای امنیت کشورمان دانستند. نکته مهم درباره این نظرسنج، آن است که بسیاری از مخاطبین این رسانه وابسته به دولت آمریکا، از منتقدان حکومت ایران هستند، اما حقیقت آنقدر آشکار و هویدا است که حتی آنها نیز می‌دانند که گسترش قدرت دفاعی و موشکی کشورمان، تا حد زیادی تضمین‌کننده امنیت کشورمان است و سبب بازدارندگی در برابر شیطنت‌های دشمنان ایران می‌شود.

واقعیت آن است که آحاد مردم ایران با هر تفکر و باوری، امروزه با دیدن بدقولی کشورهای غربی و در راس آنها دولت آمریکا در موضوع هسته‌ای و برجام، متوجه شده‌اند که نمی‌تواند با بیگانگان بر سر قدرت نظامی و برنامه موشکی کشور مذاکره کرد؛ زیرا آدم عاقل دو بار از یک سوراخ نیش نمی‌خورد.

انتهای متن/

بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب همسو با هژمونی رسانه‌های کشورهای استعماری در حال تبلیغ علیه فعالیت‌های موشکی کشورمان هستند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme