https://telegram.me/empireoflies

مخاطبین VOA هم از برنامه موشکی ایران حمایت کردند

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر، بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب همسو با رسانه‌های زنجیره‌ای دولت‌های استعماری، در حال تبلیغ علیه فعالیت‌های موشکی کشورمان هستند. این رسانه‌ها در تلاشی مذبوحانه، با هر بهانه ممکن، فعالیت‌های دفاعی کشورمان را زیرسوال می‌برند و آن را خطری برای کشورهای منطقه و حتی امنیت ایران عنوان می‌کنند.

با آنکه رسانه‌های بیگانه با دروغ‌پراکنی سعی می‌کنند نظام جمهوری اسلامی را حامی تروریست‌ها معرفی کنند، اما مردم ایران همواره دست رد به خواسته‌های این شبکه‌ها و اربابانشان زده و همیشه پشتیبان فعالیت‌های دفاعی و بخصوص موشکی کشورمان بوده‌اند؛ هرچند که رسانه‌های وابسته به بیگانگان، بنا بر وظیفه ذاتی خود دست از شیطنت‌های خود بر نمی‌دارند، زیرا ادامه زندگی و امرار معاش آنها به وطن‌فروشی‌شان وابسته است.

وبسایت شبکه «صدای آمریکا»، چند روز پیش با برپایی نظرسنجی در وبسایت خود، به نقل از یکی از مقامات ایران گفت «اگر موشک‌هایمان را از بین ببریم، کشورمان را اشغال می‌کنند» و گمان کرد اگر این سخن را به نظرسنجی بگذارد، بیشتر مخاطبینش که عمدتاً از مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی هستند، با سخن مذکور مخالفت می‌کنند. اما حقانیت مواضع نظام اسلامی ایران در موضوعات مختلف بین‌المللی آنقدر آشکار است که حتی مخاطبین شبکه دولتی «صدای آمریکا» هم نتوانستند با آن مخالفت کنند.

برخلاف انتظار عوامل بخش فارسی VOA ، بیش از ۶۰ درصد مخاطبین وبسایت این شبکه با تایید مواضع نظام جمهوری‌اسلامی، تاکید کردند که قدرت موشکی ایران تضمین‌کننده امنیت کشور است و تنها ۳۶ درصد گفتند که قدرت‌موشکی سبب قدرت ایران نمی‌شود(!)

اهمیت این نظرسنجی و امثال آن از این نظر مهم است که بیشتر مخاطبین شبکه‌هایی مانند «صدای آمریکا» و امثال آن، از مخالفان جمهوری‌اسلامی هستند، اما به‌دلیل منطقی و صحیح بودن مواضع حکومت ایران، اکثرا از آن حمایت می‌کنند و عوامل این رسانه‌های وابسته به استکبار را ناکام می‌گذارند.

تصویر از وبسایت «صدای آمریکا»

 

انتهای متن/

در ماه‌های اخیر، بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و ضدانقلاب همسو با رسانه‌های زنجیره‌ای دولت‌های استعماری، در حال تبلیغ علیه فعالیت‌های موشکی کشورمان هستند. این رسانه‌ها در تلاشی مذبوحانه، با هر بهانه ممکن، فعالیت‌های دفاعی کشورمان را زیرسوال می‌برند و آن را خطری برای کشورهای منطقه و حتی امنیت ایران عنوان می‌کنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme