https://telegram.me/empireoflies

محکوم امنیتی در بلژیک برنده انتخابات مجلس شد؛ حمایت از آزادی زنان تنها بهانه بود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند سالی است تحرکات غرب و به‌خصوص آمریکایی‌ها و اتحادیه اروپا در خصوص مداخله در امور داخلی ایران بیشتر شده است. اتحادیه اروپا همیشه در مسئله‌ی ادعایی حقوق بشر مداخلاتی داشته‌اند، اما چند سالی است این موضوع رنگ‌وبوی بیشتری به خود گرفته و وارد فاز اجرایی شده است. مهم‌ترین جلوه‌ی آن را نیز می‌توان در مسئله‌ی ادعایی حمایت از حقوق زنان توسط غربی‌ها و خاصه اروپایی‌ها برشمرد. این امر در سال‌های اخیر در رسانه‌های اروپایی به‌ویژه در رسانه‌های فارسی‌زبان دیده می‌شود.

این رسانه‌ها درراه رسیدن به اهداف خود از ابزارهای متفاوتی استفاده می‌کنند. یکی از ابزارهای جدید این رسانه‌ها حمایت و پشتیبانی از افرادی است که در حوزه حقوق زنان فعالیت می‌کنند. البته اگر این افراد از زنان باشند و در راستای اهداف غربی که مسخ زنان در فرهنگ فاسد غربی است قدم بردارند حمایت‌های رسانه‌ای غرب چند برابر خواهد شد تا جایی که تقریباً هر هفته در شبکه‌ها و رسانه‌های اروپایی برایشان مصاحبه‌هایی ترتیب داده می‌شود که بتوانند از این فرصت برای رپرتاژآگهی فعالیت‌های خود استفاده نمایند.
این زنان خاص در فعالیت‌های خود این طور به زنان می‌گویند که شما آزاد هستید و آزادی شما کف و سقفی ندارد. هر آنچه فراغت و راحتی شمارا فراهم کند و به دیگران آسیب نرساند بخشی از حقوق شماست و باید آن را مطالبه کنید.

زنانی هم که پرچم‌دار این آزادی هستند خود از اولین بردگانی می‌باشند که با اسیر شدن در دام هوس‌های مردانه مدیران رسانه‌های غربی در درجه اول خود را قربانی می‌کنند و پس‌ازآن در پی قربانی کردن هم‌جنسان خود هستند.

یکی از این افراد که در سال های گذشته برای خود شهرتی دست‌وپا کرده دریا صفایی بود. دریا صفایی که خود را دندان‌پزشک معرفی می‌کرد در آشوب‌های سال ۷۸ سابقه دستگیری در ایران را دارد و پس از مهاجرت به بلژیک در سال‌های اخیر خود را مبدع کمپینی می‌داند که خواستار ورود زنان به استادیوم‌های ورزشی است.

وی در سال‌های گذشته در مسابقات والیبال و فوتبال تیم های ملی ایران در دیگر کشورها حاضرشد و با ایجاد اغتشاش در این مسابقات برای کمپین خود تبلیغ نمود از ابراز هیچ حرکتی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در بازی های تیم ملی مضایقه نکرد تا این که در یکی از  بازی‌ها تیم ملی والیبال که در آمریکا برگزار شد وی به دلیل این که از طرف وزارت امور خارجه این کشور یک آشوبگر خطرناک خوانده‌شده بود با وی برخورد شدیدی صورت گرفت.

همسر وی که از اعضای حزب ملت ایران است و اواخر دهه هفتاد به دلیل جرائم امنیتی از طریق مرز عراق از ایران فرار کرد که وی نیز در تلویزیون من وتو در برنامه روبه‌رو مدام برعلیه ایران سخن‌پراکنی می‌کند و یکی از میهمانان تقریباً ثابت این برنامه است.

وی هم چنین دو سال پیش با یکی از نمایندگان پارلمان بلژیک که در سفر به ایران با حجاب اسلامی تصاویری از وی منتشر شده بود در برنامه ای تلویزیونی حاضر و به وی حمله ور می شود و وی را به نقض حقوق زنان و توهین به فرهنگ ایرانیان متهم می کند!!!

این ضدانقلاب که چند سال پیش در برابر بی‌تفاوتی ماموران امنیتی بلژیک در یکی از میادین خلوت شهر بروکسل پرچم جمهوری اسلامی را پایین کشید و پرچم رژیم پهلوی را بالابرده بود، در یکی از مسابقات والیبال به همراه تعداد معدودی از همراهانش با پخش کردن پرچم رژیم منحوس پهلوی به نام پرچم رسمی ایران و لباس‌هایی منقش به پیام حمایت از محکوم امنیتی مذکور در بین تماشاگران بی‌اطلاع لهستانی که از محتوای نوشته‌های روی لباس‌ها خبری نداشتند، تلاش کرد از پخش زنده این مسابقات سوءاستفاده کند.

وی در سالهای دور در برنامه سمت نو تلویزیون من وتو به‌کار اجرا مشغول بود. تمامی این تلاش های وی و همچنین حاضر شدن در تلویزیون بلژیک برای ابراز وجود و تبلیغات فعالیت های حول حقوق زنان وی، در راستای مطرح شدنش بود تا بتواند در انتخابات پارلمان بلژیک شرکت نماید.

ظاهرا دریا صفایی یکی از ۶ ایرانیِ نامزد در انتخابات این کشور بود. او ساکن شهر ومل بلژیک است و به عنوان نامزد حزب دست راست و ملی‌گرایان.و.آ (N-VA) در استان ولامز- برابان در انتخابات شرکت کرده است.

وی با عضویت در حزب دست راستی و ملی‌گرای ان.و.آ (N-VA) در انتخابات پارلمانی سال ۲۰۱۹ بلژیک از سوی این حزب نامزد شد. این حزب بزرگترین حزب بلژیک است و از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ حزب اصلی دولت ائتلافی در بلژیک بوده است. همچنین چند تن از وزیران این حزب در کابینه با تحریکات دریا صفایی چندین بار در شبکه‌های اجتماعی از نقض حقوق زنان در ایران انتقاد کرده و خواهان اصلاح قوانین جمهوری اسلامی در این زمینه شده‌اند.

ظاهرا با اعلام اولیه آمار انتخابات در این کشور وی توانسته به پارلمان این کشور راه یابد ولی نکته جالب این که حزب مزبور از احزاب ناسیونالیستی کشور بلژیک است و مواضع بسیار خثمانه در قبال مهاجرین دارد و اعلام کرده که کلیه مهاجرین غیر اروپایی باید این کشور را ترک کنند و این سیاست های نژاد پرستانه  یکی از دلایلی است که این حزب و کاندیدای آن توانسته اند در انتخابات امسال پیروزی هایی را کسب کنند. دریا صفایی خود از مهاجرانی است که از ایران به دلیل محکومیت کیفری به بلژیک فرار کرده است. بسیاری از مخاطبان در شبکه های اجتماعی این موضع دریا صفایی را مورد انتقاد قرار داده اند.

جالب تر این که در جریان حمله یک تروریست وحشی به نمازگزاران در نیوزلند وی از تروریست این حادثه حمایت کرده بود و وی را از اقدامات وحشیانه تبرئه کرده بود!!!

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme