https://telegram.me/empireoflies

محمد نوری‌زاد؛ اپوزیسیون واقعی یا نفوذی نظام!؟

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در میان بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون فراری و داخل کشور، برخی افراد هستند که نه مورد اقبال اپوزیسیون خارج‌نشین قرار می‌گیرند و نه حامیان نظام اسلامی.

افرادی مانند «محمد نوری‌زاد» و «جعفر پناهی» از این دسته افراد هستند که از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی آنها را مزدور و نفوذی نظام اسلامی می‌داند و از سویی دیگر به‌سبب فعالیت‌های غیرقانونی و ساختارشکنانه در ایران، به برخورد حکومت مواجه می‌شوند. حقیقتاً که قلب «چوب دو سر نجس» برازنده نوری‌زاد است؛ افرادی از این طرف رانده و از آن طرف وامانده.

وبسایت ضدانقلاب سپیده‌دم در مطلبی درباره تلاش جمهوری‌اسلامی برای سرکوب مخالفان خود نوشته است: “رژیم جمهوری‌اسلامی در طول سی و هفت سال گذشته، از روشهای گوناگونی برای سرکوب نیروهای مخالف خود بهره برده است. روش امروز، روش سرکوب نیروهای اپوزیسیون از درون خود آنهاست. در طول دو دهه نخست (پس از انقلاب) اعدام، ترورها و قتلهای زنجیره‌ای نویسندگان، اندیشمندان و دگر اندیشان در داخل و خارج از کشور از جمله روش‌های سرکوبی بودند که آشکارا بکار گرفته شدند…”

نویسنده این وبسایت ضدانقلاب در ادامه از رویکرد جدید دستگاه‌ها امنیتی و اطلاعاتی جمهوری‌اسلامی برای مقابله با مخالفان خود سخن گفت و نوشت: “از دهه سوم، سیستم اطلاعاتی رژیم با استفاده از تجربه‌های گذشته برای پرهیز از رسوایی‌های بین‌المللی که عملکردهای پیشین برایش به‌همراه داشت، روش جدیدی را برای سرکوب صدای مخالفان خود در داخل و خارج از کشور بکار گرفت. روش «نفوذ در درون» آنها. وابستگان رژیم با نقاب‌های دروغین اپوزیسیون سبز و بنفش، ملی مذهبی، فعال کارگری، سلطنت‌طلب و حتی چپ، به داخل نیروهای مخالف رژیم نفوذ کرده‌اند و می‌کنند و رژیم را تنها گزینه آلترناتیو ممکن برای خودش معرفی می‌نمایند. اعتماد مردم را جلب می‌کنند و سیاست‌های مورد نظر رژیم را تبلیغ. مکارانه مردم را با سکه‌ای که هر دو سمت آن یکی است بازی می‌دهند و صدای اپوزیسیون حقیقی را در میانِ های و هوی خود، کمرنگ و تلاش به نابودی آنها از درون می‌کنند …”

سپیده‌دم با ابراز شک و تردید درباره هویت واقعی افرادی مانند «محمد نوری‌زاد» در پایان می‌نویسد: “امروز دیگر در رستوان میکونوس با اسلحه گرم مخالفان خود را به رگبار نمی‌بندند، شبکه‌های تلویزیونی اپوزیسیون دروغین بر پا میکنند و از مهره‌های خود قهرمانان جعلی برای مردم می‌سازند. قهرمانانی که اجازه فریاد زدن از جانب مردم به آنها داده میشود، اما هدفی به‌جز تحکیم و بقای رژیم دنبال نمی‌کنند. یکی از اینان، محمد نوری‌زاد است و دیگری جعفر پناهی که هر دو از ترفند‌های اطلاعاتی‌ و سینمایی جهت فریب افکار عمومی‌ استفاده میکنند! …”

این نخستین بار نیست که «محمد نوری‌زاد» به وابستگی به دستگاه‌ اطلاعاتی ایران متهم می‌شود. در ماه‌های گذشته هم برخی دیگر از عناصر اپوزیسیون و سایت‌های ضدانقلاب مانند «بالاترین» طی یادداشت‌های متعدد با استناد به مدارکی مانند سوابق نوری‌زاد، او را عامل نفوذی جمهوری‌اسلامی معرفی کرده بودند.

سپیده دم

انتهای پیام/

در میان بسیاری از گروه‌ها و عناصر اپوزیسیون فراری و داخل کشور، برخی افراد هستند که نه مورد اقبال اپوزیسیون خارج‌نشین قرار می‌گیرند و نه حامیان نظام اسلامی.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.45 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme