https://telegram.me/empireoflies

محمد نوری زاد به دنبال مرگ دلخراش در اینستاگرام +تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنویسنده سابق روزنامه کیهان که به دلیل همکاری با مفسدان اقتصادی از کار برکنار شده بود در جریان حوادث پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ با اعلام حمایت از سران فتنه به جمع حامیان فتنه پیوست، محمد نوری زاد پس از آن با همکاری با دیگر عناصر معاند به سیاه نمایی و دروغ پردازی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران مشغول شد تا اینکه مورد توجه عام و خاص قرار گیرد.

مواضع نوری زاد درباره انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸و عناد او با نظام ج.ا.ا خیلی زود مورد توجه رسانه های رادیویی و تلویزیونی ضدانقلاب قرار گرفت، برنامه های تلویزیونی و مصاحبه های محمد نوری زاد اما خیلی دوام نیاورد و خیلی زود تاریخ انقضای او به اتمام رسید! رسانه های ضدانقلاب پس از بهره برداری از نوری زاد او را مثل یک دستمال کاغذی یکبار مصرف دور انداختند و حالا او از همه شاکی است!!؟

محمد نوری زاد به تازگی با انتشار چند قطعه ویدئو در صفحه اینستاگرام خود به اینکه چرا او را نمی کشند، پاسخ داده است؛ او در توضیح نوشته است: « من در این سخنان پراکنده تلاش کرده ام به این پرسش تکراری پاسخ بدهم. گرچه خود می دانمبرای جماعتی، چیزی جز ریز ریز شدنم التیام بخش نیست!».

محمد نوری زاد پس از هشت سال مبارزه به اصطلاح سیاسی و غرق در توهم شهرت اکنون با مظلوم نمایی درصدد فریب افکار عمومی است؛ او با انتشار یازده قطعه ویدئو به این سوال پاسخ می دهد که چرا نظام ج.ا.ا او را به قتل نمی رساند!

نوری زاد در واقع به سوال عوامل ضدانقلاب پاسخ می دهد، اینکه چرا کشته نمی شود سوال آنهاست. در سال های اخیر به نسبت سال های گذشته به مرور از هواداران نوری زاد کاسته شده است، تا همین چند سال پیش او از هواداران خود برای شرکت در تجمع و اعتراض علیه نظام ج.ا.ا تبلیغ می کرد اما اکنون کار به جایی رسیده که محمد نوری زادحتی در فضای مجازی دچار چالش است. عده زیادی که عمدتا ضدانقلاب خارج از کشور هستند او را عامل جمهوری اسلامی و ضدانقلاب داخل کشور هم اقدامات او را ناکارآمد و ضعیف می دانند، در این میان برخی از هواداری او دست کشیده اند!

انتشار اخبار و گزارش های دروغ،شبهه پردازی، خیانت و اهانت به ملت ایران، توهین به اعتقادات مسلمانان، دفاع از جنایتکاران و … بخشی از فعالیت های نوری زاد در طی هشت سال اخیر بوده است که برای همه انها مصادیق آشکار وجود دارد. با این حال او آزاد و بدون دغدغه خاطر همچنان فعالیت های گذشته را ادامه می دهد.

حمایت نوری زاد از وطن فروشان و افراد خائن به ملت ایران

توهین و اهانت به ملت ایران

ارتباط و مصاحبه نوری زاد با رسانه های ضدانقلاب

محمد نوری زاد در ۱۱ قطعه ویدئو که در اینستاگرام منتشر کرده، می گوید: « من متاسفم که کار به جایی رسیده که حالا باید برای شما شرح دهم که چرا کشته نمی شوم؛ من آدم جمهوری اسلامی و ایران خواران سپاه پاسداران نیستم! [کلیپ ۱] محمد نوری زاد یکی از شما ایرانی هاست. [کلیپ ۲] شما باید این سوال را از خود بپرسید که چرا محمد نوری زاد، نسرین ستوده، نرگس محمدی، دکتر ملکی و جعفر پناهی و … را تنها گذاشتید که اینچنین در مظان اتهام باشند. مگر نوری زاد حرف دل شما را نمی زند. [کلیپ ۳] من از اینها خیلی مدارک دارم ولی چون به زندگی خصوصی آنها ربط دارد و من آدم اخلاقی هستم نمی خواهم این مدارک را منتشر کنم. [کلیپ ۴] من در مقابل سفارت سابق آمریکا که اکنون به بسیج دانشجویی تعلق دارد، ایستاده بودم که چند نفر از افراد بسیجی آمدند و به من گفتند که می دانیم تو عمله ی نظام هستی و راهت رو بگیر و برو!!؟ من در پاسخ به آنها گفتم اگر اینطور باشد که ما با هم همکار هستیم، پس نباید مزاحم کار یکدیگر شویم. [کلیپ۵] این خط و این نشان، این را به شما بگویم که اینها من را به تلخ ترین و بدترین شکل ممکن خواهند کشت! من را بی آبرو خواهند کرد چون من فقط به خاطر سرزمینم ایران اعتراض می کنم. [کلیپ ۶] متاسفم برای جامعه ای که درستی را از نادرستی نمی تواند تشخیص بدهد. [کلیپ ۷] من در زندان بودم و شکنجه شدم و فحش ناموس شنیدم ، آنجا شماها کجا بودید!؟ [کلیپ ۸] منِ نوری زاد تنها یک نفر هستم و نه تشکیلاتی دارم و نه جمعیتی را پشت سرم راه انداختم. [کلیپ ۹] ما چون شهرت جهانی داریم بالاخره دارای امنیت هستیم. جعفر پناهی در مقابل زندان اوین برای حمایت از نسرین ستوده آمده بود که جوانی به او گفت: اگر ما یک خط نامه بنویسیم، دستگیر می شویم! آنوقت چطور شما آزاد هستید!؟ جعفر پناهی در پاسخ به او گفت تو باید زندانی،شکنجه، آزار و اذیت و حبس طولانی مدت داشته باشی تا مثل ما به شهرت برسی! [کلیپ ۱۰]  ابوالقاسم طالبی، کارگردان معروف در جایی گفته بود که به حضرت آقا گفتند که نوری زاد دارد این کار را انجام می دهد و ایشان در پاسخ گفتند که چون به من انتقاد می کند، بگذارید حرف هایش را بزند.

همچنان که دشمن در طول چهل سال گذشته همواره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را سیبل حملات خود قرار داده، محمد نوری زاد نیز کار خود را با تخریب سپاه پاسداران شروع می کند و در ادامه با فریبکاری بسیار خود را با ملت بزرگ ایران جمع می زند! نوری زاد در ادامه با اعتراف به تنهایی و عدم استقبال مخاطبان، جامعه را متهم به عدم تشخیص درست از نادرست می کند، گویی که خود و دار و دسته اش عقل کل می باشند!

کارنامه اعمال نوری زاد و هم قطاران او نشان داده که اگر این جماعت اسناد و مدارکی داشته باشند حتما آن را در شبکه های تلویزیونی بین المللی منتشر خواهند کرد، او با این حال اخلاق را دستاویزی برای دروغ پراکنی می کند!

محمد نوری زاد با همه تلاشی که به خرج داد، نتوانست جمعیتی را به دنبال خود این سو و آن سو بکشاند! هنوز به خاطر داریم که نوری زاد چه تبلیغاتی برای تجمع در مقابل لاستیک دنا، کانون صنفی وکلای دادگستری و اعتراض به حکم سرکرده فرقه انحرافی انجام داد ولی در نهایت شکست خورد. بد نیست از نوری زاد درباره کارزار لگام [لغو گام به گام اعدام] نیز سوال کنیم که چگونه برای تخریب نهاد قضائی کشور و فراهم کردن زمینه لازم برای اعمال تحریم به دلیل نقض حقوق بشر در ایران، این تشکیلات را با همکاری دوستان خود راه اندازی کرد! حالا او با گستاخی تمام ادعا می کند که قصد راه اندازی هیچگونه تجمع و تشکیلاتی را در ایران نداشته است.

تبلیغ برای تجمع در مقابل لاستیم دنا و کانون صنفی توسط نوری زاد

محمد نوری زاد چندین بار سابقه محکومیت دارد و به زندان رفته است اما در هیچ کجا شکنجه و آزار و اذیت نشده است، جالب است بدانید که محمد نوری زاد حتی برای ضبط اموال [۱] که به دستور مقام محترم قضائی انجام شده بود [و بعدها مسترد گردید] در مقابل ساختمان سازمان اطلاعات دست به اعتراض زد! حال فرض کنید که مثلا اگر شکنجه و آزار و اذیتی شده بود، چه کار می کرد!؟در پایان گفتنی است که نویسنده مطلب نمی تواند صحت نقل قول از مقام معظم رهبری را تایید کند.

ما هستیم/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme