https://telegram.me/empireoflies

محمد ملکی در حال تکمیل کلکسیون خیانت‌های خود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر پی اعدام گروهی از تروریست های وابسته به داعش در ایران رسانه های بیگانه که همواره در کمین هستند تا مساله ای را در ایران بزرگتر از حد خود نشان دهند و با آن موضوع نظام اسلامی را به بی عدالتی و دیکتاتوری متهم کنند از این فرصت استفاده نمودند و این اعدام ها را به نوعی جنگ مذهبی در ایران و مساله شیعه و سنی بدل نمودند و با روشی که سال ها با آن در پی القا حس ضد حقوق بشری حکومتی در ایران هستند افکار عمومی را منحرف ساختند.

در این میان رسانه های عربی به سبب این که افراد اعدامی مستقیما از کشور های مرتجع عربی منطقه دستور برای ترور و وحشت آفرینی می گرفتند بیشترین حمایت ها و بلوای رسانه ای را از این تروریست ها ابراز داشتند.

العربیه فارسی که در این زمینه ید طولایی دارد و همواره می کوشد به نوعی صدای تروریست هایی باشد که در گوشه و کنار ایران هر از چند گاهی تیری به داخل ایران شلیک می کنند در روز های اخیر پس از اعدام هایتروریست ها مورد حمایت کشور های مرتجع مطالب و اخبار و مصاحبه های فراوانی را با انگیزه ایجاد اختلاف قومی مذهبی در داخل کشور از این سایت و عوامل رسانه ای این شبکه جاسوسی منتشر شد.

محمد ملکی از اعضای اپوزیسیون داخل کشور که زمانی سمت رئیس دانشگاه تهران را نیز داشته و به همین مناسبت خود را از عناصر دانشگاهی!!! می داند در مصاحبه ای با سایت العربیه جمهوری اسلامی را به واسطه اعدام چند تروریست که اتهاماتشان در دادگاه صالحه اثبات شده است به جنایت علیه بشریت متهم می کند.

جالب اینکه محمد ملکی به صورت خانوادگی از تروریست ها و داعش حمایت می کند از جمله این که چند وقت پیش فرزندش عمار ملکی به واسطه غلبه نیرو های مقاومت بر تروریست ها در سوریه از نیروهای آمریکایی و انگلیسی درخواست کرده بود تا جبهه مقاومت را بمباران کنند.

وی در بخش هایی از مصاحبه خود با العربیه می گوید:”تمام کشتارهایی که از روز اول تا امروز انجام شده و تا این لحظه، تماما از نظر قانونی باطل است و غیرقانونی است و قابل تعقیب است و به عنوان جنایت علیه بشریت می‌شود آن را به حساب آورد….این جنایتی است که این نظام تا موقعی که هست برای بقای خودش و ایجاد وحشت در جامعه انجام می‌دهد.”

وی که به واسطه پروژه هایی مثل تحصن و جمع آوری زباله به عنوان یک حرکت مدنی که با دوستانش اعم از محمد نوری زاد و نسرین ستوده برای ایجاد حاشیه و چالش برای نظام جمهوری اسلامنی در سطح شهر تهران که با استقبال انگشت شمار مردم روبه رو شده نتوانسته به اهدافش برسد در این مصاحبه دست نیاز خود را به سمت سازمان های بین المللی مثل شورای حقوق بشر سازمان ملل به ریاست عربستان سعودی که چندی قبل افتضاح رشوه دادنش به دبیرکل سازمان ملل رو شد دراز می کند و از این سازمان های جنایتکار برای رسیدگی به حال تروریست های زندانی در ایران استمداد می کند و می گوید:”من از نظام بین‌الملل می‌خواهم از دنیا می‌خواهم که یک فکری برای این ملت بدبخت بکنند. چرا سکوت می‌کنند؟ چرا مصالح اقتصادی و مسائل لاس زدن با این حکومت را رها نمی‌کنند. خب فکر نمی‌کنند که این حکومت هر روزی که می‌ماند سرکار، خسران و زیان برای این ملت هست.”

این رسانه عربی که در حین مصاحبه به میزان ناآگاهی و خصومت ملکی با نظام اسلامی پی برده است تمامی جواب های مدنظر خود را در قالب سوال هایی از وی می پرسد و وی نیز با تمام وقاحت همان جواب های مستتر در سوال را به خورد مصاحبه کننده می دهد و این است وضعیت معارضان ایرانی که در داخل هر روز به بهانه دست بوسی و پابوسی خانواده زندانیان ، اعدامی ها و بهائیان دوره می گیرند و ادعا دارند که در حال مبارزه مدنی هستند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی اعدام گروهی از تروریست های وابسته به داعش در ایران رسانه های بیگانه که همواره در کمین هستند تا مساله ای را در ایران بزرگتر از حد خود نشان دهند و با آن موضوع نظام اسلامی را به بی عدالتی و دیکتاتوری متهم کنند از این …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme