https://telegram.me/empireoflies

آیا محمدرضا پهلوی از بیماری جنسی رنج می‌برد؟

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر اساس عقیده «پسیکا تریست»ها، بیماری و انحرافات جنسی عبارت است از اعمال و رفتار غیرعادی و ناهنجاری که افراد برای ارضای میل جنسی خود مرتکب می‌شوند. همچنین قابل تامل است که این اعمال دارای مبادی و ریشه‌های روانی است. (۱)

گفته می‌شود شخصیت‌های غیرعادی که مبتلای به «نارسیزیسم» باشند تلاش می‌کنند تا نقایص خود را با توسل به آن حل کنند. یعنی این اشخاص دارای ضعف اراده و خیال‎بافی هستند که نمی‌تواند در زندگی اجتماعی تحقق پیدا کند، لذا سعی می‌کنند با تسکینی برای ناراحتی‌های روانی و افکار خود پیدا کنند و در نتیجه اخلاقیات این افراد ضعیف و میل و اشتهای کاذب و گمراه‌کننده جنسی آن‌ها تشدید و تقویت می‌شود.

در همین رابطه حسین فَردوست، همدرس و رئیس دفتر ویژه اطلاعات محمدرضا پهلوی بوده است، می‌گوید: “محمدرضا از مشکلات جنسی زجر می‌کشید.” فردوست که یکی از برجسته‌ترین و مؤثرترین چهره‌های سیاسی‌اطلاعاتی دوران حاکمیت پهلوی است در کتاب خاطرات خود این مسئله را تشریح کرده و اظهار می‌دارد: “دکتر نفیسی (پیشکار محمدرضا در سوئیس) کلفتی داشت که این کلفت دختری داشت که توجه محمدرضا را به خودش جلب کرده بود و غالباً به من می‌گفت چقدر دلم می‌خواهد او را بغل کنم! محمدرضا همیشه به من می‌گفت که این مسئله برایم عقده شده است.” (۲)

بنابر نقل قول فردوست در مدرسه له روزه، حدود چهل نفر کلفت کار می‌کردند. یکی از آن‌ها که از همه زیباتر و جذاب‌تر بوده توجه محمدرضا را جلب می‌کند که با کمک پرون موفق می‌شود او را به اتاق خود بیاورد. ارتباط جنسی محمدرضا با آن دختر سرانجام به آنجا کشید که دخترک خود ادعا می‌کند که آبستن شده است. محمدرضا در برخورد با این مشکل فردوست را به کمک می‌طلبد چون نمی‌خواهد پدرش یا نفیسی از این ماجرا خبردار شوند. فردوست نیز پیشنهاد می‌کند که این مشکل را با پول حل کند. البته فردوست می‌گوید: «معتقد نبودم که چنین مسئله‌ای باشد چون مسلماً برای آن دختر همخوابگی مسئله‌ای نبود و روشن بود که اگر علت خاصی نداشت، می‌توانست جلوگیری کند و در ادامه می‌گوید از آن دختر خواسته است که خود مسئله را حل کند و دخترک نیز می‌گوید ”اگر مدیر بفهمد مرا اخراج می‌کند و بیکار می‌مانم و دوم اینکه باید کورتاژ کنم“ و ادعا می‌کند که ۵۰۰۰ فرانک پول لازم دارد که این پول در آن موقع پول زیادی بوده است. حقوق ماهیانه دخترک شاید ۱۵۰ فرانک بیشتر نبوده است و محمدرضا سرانجام این پول را برای او فراهم می‌کند.» (۳)

این در حالی است که محمدرضا پهلوی پس از خروج دائمی از ایران می‌نویسد “تا سال ۱۹۲۶ در سوئیس به تحصیل ادامه دادم، بدون آن‌که یک لحظه از توجه به آداب و سنن ملی و مذهبی خودمان غافل باشم!”

تاریخ نشان می‌دهد که با بازگشت محمدرضا از سوئیس به تهران، آن دسته از درباریان و خانواده‌های مرتبط با دربار و سران ارتش و دولتی‌ها و وزرا که دختری زیبا و در سن ازدواج داشتند به سودای اتصال با پهلوی دختر خود را در سر راه محمدرضا قرار می‌دادند و امیدوار بودند محمدرضا دختر آن‌ها را بپسندد و زمینه ازدواج آن‌ها فراهم گردد. اما فردوست اذعان داشته که محمدرضا با تجربه‌ای که در سوئیس از داشته و سوءاستفاده جنسی از زنان و دختران سوئیسی، به این دختران پیشنهادی هم ناخنکی می‌زد و پس از مدتی آن‌ها را از خود می‌راند!

رئیس دفتر ویژه اطلاعات محمدرضا پهلوی می‌گوید: “محمدرضا گاهی اوقات در سوء استفاده از دختران و زنان درباریان و اطرافیان، ارنست پرون را هم شریک می‌کرد به طوری که «گیتی» از اقوام رفیع‌الملک که به سودای همسری ولیعهد فریب خورده بود، از ارنست پرون حامله شد و چون ارنست پرون مورد حمایت محمدرضا بود، هیچ‌کس به او اعتراض نکرد.”

فردوست ادامه می‌دهد: “در موضوعِ حامله شدنِ گیتی، خانم قابله‌ای به نام «عفت مسعودی» را به کاخ آوردند که با ابتدایی‌ترین وسایل، دست به کورتاژ زد. وی از فرط درد چنان فریاد می‌کشید که همه مستخدمین در پشت پنجره اتاقش جمع شده و برایش دعا می‌کردند. چند روز بعد هم که حالش کمی بهتر شد، تاج‌الملوک او را از کاخ بیرون کرد.”

شایان ذکر است که بعد از ماجرای گیتی، رضا شاه، فیروزه (فوزیه) را برای محمدرضا پهلوی در نظر می‌گیرد که حکایت این رسوایی را نیز حسین فردوست در صفحه ۲۰۵ کتاب خاطرات خود آورده است. (۴)

منابع:
۱- انصاری، مسعود؛ روانشناسی جرائم و انحرافات جنسی، انتشارات اشراقی، تهران، ۱۳۵۲، ص ۴۱.
۲- فردوست، حسین؛ همان، ص ۴۸.
۳- همان، صص ۴۹ و ۵۰.
۴- من و فرح پهلوی، ج ۲، ص ۸۶۳ ؛ و، خاطرات مریم معتضدالملک معروف به مریم مشهدی، ص ۲۲.

انتهای پیام/جام نیوز

فردوست که یکی از برجسته‌ترین و مؤثرترین چهره‌های سیاسی‌اطلاعاتی دوران حاکمیت پهلوی است در کتاب خاطرات خود این مسئله را تشریح کرده و اظهار می‌دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme