https://telegram.me/empireoflies

محسن نامجو خطاب به شبکه manoto: خیلی چیپ هستید!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محسن نامجو، خواننده ایرانی که در خارج از کشور زندگی می‌کند، اخیرا از شبکه من‌وتو به دلیل استفاده غیرقانونی از آهنگش شکایت کرده و گفته: «شما به اندازه کافی در ویران کردن فرهنگ ایرانی در سال‌های اخیر نقش داشتید؛ در ساختن تاریخ جعلی از ایران قبل انقلاب و خراب کردن تصویر آینده …، ولی دوره دوره شماست. در چنین دوره چیپی قطعا امثال شما برنده بازی هستید.»

وی  آوازی به نام “نامه” ساخته  که در البومی است به نام “الکی،” که در حقیقت آنرا برای همسر خود ده سال پیش ساخته بود، و اخیرا آنرا منتشر نمود. تلویزیون سلطنت طلب “من و تو” که ده سال است با منابع مالی‌ عظیم و نامعلوم به جعل تاریخ ایران مشغول است و کوشش می‌کند “دوران طلایی” دروغین از حکومت دیکتاتوری سیاه شاه برای نسل بعد از انقلاب بسازد، کار محسن نامجو را بدون اجازه وی و با کمی‌ تغییر آنرا به صورت دیگری در راستای اهداف سیاسی خود پخش کرده است.

نامجو هم که به حق آزرده خاطر شده در ویدئو کوتاهی خطاب به تلویزیون “من و تو” گفته: “دوره، دوره [شارلاتانی هایی‌] مثل شما [تلویزیون “من و تو”] است. “دوستان” “من و تو” که در ویران کردن این فرهنگ [فرهنگ ایران] نقش داشته اید، در ساختن یک گذشته جعلی از ایران قبل از انقلاب، و هم چنین خراب کردن تصویر آینده در ذهن نسلی که الان دارند [در ایران] زندگی‌ می‌‌کنند و جوان تر از ما هستند، و توی اون کشور [دارند زندگی‌ میکنند، نقش داشتید]. ولی‌ دوره دوره شماست و “برنده” این [شارلاتان] بازی شمایید در چنین دوره cheap و سخیفی که بشریت [در آن] بسر میبره. قطعا شما، رسانه‌هایی‌ مثل شما “برنده” [شارلاتان] بازی هستید، بتازید و بروید جلو. امیدوارم در همه کارهاتون موفق باشید. ولی‌ من پیرو و در واقع پی‌ گیر اون آدم‌های فرهنگی‌ هستم که سعی‌ میکنند این چراغ کورسو زننده [حقیقت] را زنده نگه دارند، شمعی که هر لحظه ممکن است با باد ابتذال شما خاموش شود….  کارهای من و امثال من روی شونه هیچکس استوار نیست. ما با بدبختی با پولی‌ که از اجراهامون [اجرای موسیقی‌] در می‌‌آوریم، بخشی از خرج زندگی‌ خودمون را میگذاریم کنار برای اینکه البومی تولید شود که بعد از ۲۴ ساعت کپی بشه و همه مردم بشنوند، و هیچ کس هم حق شو پرداخت نکنه گرچه آدم‌هایی‌ که داخل ایرانند، ما از شون هیچ انتظاری نداریم و کامنت‌های مثبت و منفی‌ هم بشنویم. من [بر خلاف شما تلویزیون “من و تو”] نه از هیچ سازمانی، نه از هیچ رسانه ای، هیچ جا نه پول گرفته‌ام و نه خواهم گرفت. تا آخر عمرم به این استقلال ادامه میدم، حتی اگر لازم باشد شغل موسیقی‌ را عوض [ترک] کنم، ولی‌ به شما تلویزیون “من و تو” وابسته نخواهم بود. دست از سر این موسیقی‌ بردارید. خواهش می‌کنم دست از سر کسی‌ که سعی‌ میکنه این شمع را مثل بسیار از استادان و بزرگان قبل از خودش نگه داره دست از سر این فعالیت فرهنگی‌ بردارید….”

نامجو در ادامه گفته:«شبکه‌ من‌وتو یک تلویزیون خارج از ایران هست و بار اولشان هم نیست این کار را کردند و من تعجب می‌کنم که به خودشان اجازه می‌هند که همچین کاری را بکنند چرا که باید طبق قوانین بین‌المللی انجام می‌شد. من سالهاست که در غرب زندگی می‌کنم و تمام کارهای من مثل خیلی از آهنگسازان دیگر کپی رایت شده. این را هم بگویم که تمام شبکه‌های فارسی زبان خارج از ایران برای استفاده از آهنگ‌هایم حتما با وبسایت من تماس می‌گیرند، کسب اجازه می‌کنند و حق آن را پرداخت می‌کنند و اگر تلویزیون من‌وتو با وبسایت من تماس گرفته بودند قطعا اجازه همچین کار سخیفی را نمی‌دادم. »

لازم به یادآوریست که دو سال پیش حسن اعتمادی که از موسسین این تلویزیون بوده در مصاحبه ای اعلام کرده بود که بودجه این تلویزیون از منابع مالی محرمانه پنتاگون تامین می شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme