https://telegram.me/empireoflies

محاکمه نفر دوم گروهک منافقین در پاریس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مهدی ابریشمچی ملقب به مهدی تهرانی نفر دوم گروهک تروریستی منافقین پنجشنبه ۷ می ۲۰۱۵ مصادف با ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در دادگاه پاریس به جرم فعالیت‌های تروریستی و فساد مالی محاکمه شد.

گرچه گروهک منافقین تلاش فراوانی در برگزاری این جلسه در سکوت خبری داشت، ولی تعداد زیادی از مخالفان و اعضای سابق این گروهک در محل برگزاری این محاکمه جهت اعتراض و افشای دیگر جنایت این تروریست تجمع کردند.

ابریشمچی عضو قدیمی مرکزیت گروهک منافقین در کنار مسعود رجوی و مریم قجر‌عضدانلو (مریم رجوی) در تمام جنایات این گروهک به عنوان یکی از عناصر و فرماندهان اصلی به حساب می‌آید.

وی پس از فرار از ایران در «اورسوراواز» برای حفظ سمت خود و ارتقای آن از ارتباط نامشروع و خیانت همسر خود مریم قجرعضدانلو با مسعود رجوی آن هم قبل از طلاق فیروزه بنی‌صدر (دختر ابوالحسن بنی صدر و همسر سابق رجوی) چشم‌پوشی کرد و حاضر به قبول ازدواج همسر خود با سرکرده گروهک منافقین شد.

گروهک منافقین هفته گذشته در سایت خود در ضمن گزارشی به تصمیم جدید اتحادیه اروپا و به طور مشخص کشورهای اروپایی ۱+۵ یعنی انگلیس، آلمان و فرانسه برای قرار دادن دوباره گروهک منافقین در لیست تروریسم، اقرار کرده بود. تصمیمی که محاکمه سران جنایتکار منافقین از جمله تبعات آن خواهد بود.

انتهای پیام/هابیلیان

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme