https://telegram.me/empireoflies

محاکمه خواننده مُرتد، مطالبه ۱/۵ میلیارد مسلمان

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شاهین نجفی» خواننده و سازنده کلیپ موهن علیه امام هادی(ع) که اواخر دهه ۷۰ به راه‌اندازی گروه‌های موسیقی زیرزمینی در رشت و تهران پرداخت، یک «همجنس‌باز» است که به سبب اشاعه فحشا و فساد با شکایت شاکیان خصوصی شامل چند خانواده، دو بار در ایران دستگیر شد.

نجفی یک بیمار روانی و دچار پارافیلیای شدید است. پارافیلیا یعنی انحراف جنسی و این بیماری ناشی از ضعفی ویژه در سیستم ارگانیک بدن نیست، بلکه منشا اصلی آن اختلالات ذهنی فرد است. «مرتضی نجفی‌پور مقدم» از ترس مجازات جرایم جنسی‌اش در ایران، سال ۸۴ از کشور گریخت و به آلمان رفت.

شعر دزدی، توهین‌های وحشتناک به هنرمندان پیشکسوت ایرانی و حتی فحاشی‌های رکیک به خواننده‌های لس‌آنجلسی، اظهار نظرهای مضحک، ابراز عقیده‌های تهوع‌آور جنسی و لخت‌شدن در صحنه کنسرت تورنتو در سال گذشته و … همه برآمده از شخصیت «پارافیلیک» نجفی است.

در سال ۱۳۸۷ که سازمان‌های مارکسیستی- تروریستی برای گسترش فعالیت‌های خود در دانشگاه‌های ایران می‌کوشیدند، «شاهین نجفی» نیز به همکاری با آنان پرداخت و توسط چند دانشجو در داخل ایران قصد یارگیری برای گروه‌های تروریست‌ها را داشت، اما آن زمان برخی رسانه‌ها پشت صحنه این پروژه را فاش کرد و در ۸ مهرماه ۱۳۸۷ روزنامه کیهان نوشتند: “اخیراً برخی از وبلاگ‌های دانشجویی اپوزیسیون با گرایش مارکسیستی، بیانیه‌ای از یک گروه موسیقی با عنوان تپش ۲۰۱۲ منتشر کرده‌اند که در آن از راه‌اندازی کمپین یکصد هزار امضاء خبر می‌دهد …”

«شاهین نجفی» پس از فرار از ایران، به سرعت با پسمانده‌های گروهک‌های ترویستی مانند «سازمان فدائیان خلق» و «سازمان مجاهدین» پیوند خورد و با پیوستن به گروه «تپش ۲۰۱۲» در تجمعات این گروهک‌های تروریستی علیه ایران در شهرهای «استکهلم» در سوئد و «اسن» در آلمان حضور یافت و به اجرای کنسرت در میتینگ‌های منافقین پرداخت.

کشور‌های غربی نظیر آلمان و انگلیس و آمریکا و … که داعیه‌دار حفظ حقوق بشر هستند، به محلی برای حفظ و مراقبت از اهانت‌کنندگان به ادیان مختلف نظیر سلمان رشدی و شاهین نجفی تبدیل شده‌اند.

نجفی حدود ۳ سال پیش قطعه‌ای را انتشار داد که در آن به امام دهم شیعیان توهین شده بود و همین اقدام واکنش شدید شیعیان ایران و دیگر نقاط جهان را برانگیخت.

«شاهین نجفی» بعد از افتادن در کانال خدمت به ارتش اسلام‌ستیزی، مسیرِ گام به گام قبح‌زدایی از ارزش‌های مذهبی واسلامی‌را در پیش گرفت و پس از گستاخی به ساحت مقدس سالار شهیدان، در روزهای اخیر به ساحت مبارک رسول اکرم(ص) توهین کرده است. در چنین شرایطی است که اهانت به ساحت حضرت محمد(ص)، تردیدهای فقهی درباره ارتداد این شیطان‌صفت را از بین برده و انتشار آلبوم «ص» که مشتمل بر توهین‌هایی وقیحانه به پیامبر مکرم اسلام است، همه‌ پل‌های پشت سر شاهین نجفی را خراب کرده است.

در متنی که شاهین نجفی راجع به «ص» نوشته چیزی جز تمسخر و نفرت دیده نمی‌شود. آنچه که او می‌گوید حتی نیاز به پاسخ و ردّیه‌ی منطقی هم ندارد و به نظر نمی‌رسد که حتی دشمنان پیامبر هم این طرز سخن گفتن نجفی را قابل اعتنا بدانند، اما آنچه مسلم است این‌ست که در هر صورت به هیچ وجه نمی‌توان توهین او به مقدسات ۱/۵ میلیارد مسلمان را تحمل کرد و نادیده گرفت.

پس از بی‌حرمتی‌های پی در پی این خواننده شیطانی، اعتراضات گسترده‌ای نسبت به توهین‌های او از سوی جامعه اسلامی شکل گرفت. پس از این اتفاقات پلیس کشور آلمان رسما اعلام کرد که حافظ جان «شاهین نجفی» در مقابل هرگونه تهدیدی از سوی معترضین خواهد بود. این در حالی است که اهانت به مقدسات تحت ماده ۱۶۶ قانون کیفری آلمان جرم محسوب می‌شود. طبق این ماده هر کس به صورت عمومی یا با انتشار مطالبی اقدام به تحقیر یا اهانت کند به صورتی که قابلیت تشویش آرامش عمومی، تشویش یک گروه مسیحی مستقر در آلمان یا دیگر جوامع مذهبی یا انجمن‌های جهانی را داشته باشد، می‌بایست جریمه نقدی بپردازد یا تا سه سال به زندان محکوم شود.

وی در روزهای اخیر ویدئویی را منتشر کرده است که در آن علاوه بر آشکارساختن عقده‌های جنسی خود، به مقدسات دینی و ساحت پیامبر اعظم (ص) و روحانیون توهین‌های بسیار وقیحی را منتسب کرده است.

با توجه به سابقه این خواننده همجنس‌باز و اتهامات و جرائم وی که در حوزه سرزمینی ایران پیش از فرار واقع شده و توسط مراجع ذی‌صلاح قضایی کشور خودمان قابل رسیدگی کیفری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد، باید درخواست بازداشت و استرداد شاهین نجفی به ایران از کانال پلیس اینترپل داده شود. این خواننده هتاک باید در ایران به دست عدالت سپرده شود و این یک مطالبه مردمی است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. البته آلمان از این کار احتمالا هدفی داره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme