https://telegram.me/empireoflies

مجری GEM پس از استعفا از این شبکه به تهران برگشت

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش فایل صوتی از یکی از بازیگران ایرانی شاغل در شبکه جم منتشر شد که در آن ادعا شد که  وی از این شبکه خارج شده است و دیگر در برنامه های آن حاضر نخواهد شد.

در پی این افشاگری  هم شایعاتی از باز گشت وی به ایران مطرح شد که البته از طرف مقامات مسئول این موضوع تکذیب شد. در ادامه این افشاگری مدیر شبکه جم در کانال تلگرام خود مدعی شد که این بازیگر را از این شبکه اخراج کرده است.

در روز های اخیر هم شنیده شد بعد از هرمز سیرتی بازیگر قدیمی تلویزیون ایران که چند ماه بعد از حضور در ترکیه و همکاری با شبکه ماهواره ای جم به تهران آمد به تازگی سپیده توفیق گوینده زن این شبکه هم به تهران بازگشته است.

وی در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود. توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

sepideh_toufigh
توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

مدیر شبکه جم در دو هفته اخیر با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب شد بسیاری از کارمندان ارتباط خود را قطع کنند.

سعید کریمیان در پیامی که به مناسبت اخراج رابعه اسکویی داده بود دیگر کارمندان این شبکه را تهدید کرده بود که یا به قوانین و عرفیات این شبکه تن می دهند یا باید قید کار را در این شبکه بزنند.

چندی پیش ویدئویی از برادر سعید کریمیان و مدیر دفتر مالزی این شبکه ماهواره ای منتشر شد که گفته بود  کسانی که وارد این شبکه می شوند باید قید همسرشان را بزنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme