https://telegram.me/empireoflies

مجری BBC که مردم ایران را وحشی نامید مدیر رادیو فردا شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بر اساس خبری که رادیو فردا در فیس بوک اش منتشر کرده مهدی پرپنچی مدیر رادیوفردا شد. او که از روزنامه‌نگاران بی‌بی‌سی است، از زمان آغاز به کار تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی از برنامه‌سازان و سردبیران این تلویزیون بود و اجرای «صفحه دو» را به عهده داشت. او پیشتر از تهیه‌کنندگان و مجریان رادیوی بی‌بی‌سی بود.

اواخر سال گذشته پایگاه خبری امروز نما منتسب به طیف سلطنت طلب آمریکا در خبری نوشته بود: «آرمان مستوفی از مدیریت رادیو فردا کناره گیری کرد. وی ساعاتی پیش با ارسال ای میلی به کارکنان رادیو فردا، با اعلام خبر، از آنان خواسته است، به مدیریت جدید کمک کنند تا به گفته او، رادیو فردا به موفقیت خود ادامه دهد و با چالش ها مقابله کند.»

مستوفی هم چنین در ای میل خود نوشت بود، ممکن است برخی از کارکنان رادیو فردا، رفتن من را برای خود شکست و یا پیروزی تلقی کنند، موردی که به نوشته او، جمهوری اسلامی خواهان آن است.

ابوتراب مستوفی تقریبا یک دهه مدیریت رادیو فردا را بر عهده داشت، و در یک سال اخیر انتقادات به مدیریت نهاد تحت فرمان او به شدت افزایش یافت، به شکلی که معتبرترین روزنامه آمریکا، وال استریت ژورنال، گزارشی درباره عملکرد رادیو فردا منتشر کرد.

البته با مواضع رادیکال و تجزیه طلبانه ای که از پرپنچی سراغ داریم پیش بینی می شود این رادیو مثل شبکه های سلطنت طلب از انی که هست بیشتر در محاق فرو رود چرا که کارکنان این شبکه با مدیریتی مثل پرپنچی چالش های اساسی خواهند داشت.

چندی پیش خبری اختصاصی در امپراتوری دروغ منتشر شد که مهدی پرپنچی با شبکه ای از پانترک های ایرانی مستقر در استان های شمالی ارتباط دارد و از آنها برای تجزیه طلبی و تحریک اقوام و اقدامات جاسوسی استفاده می کند. قبلا هم در چند مطلب گفته شده بود که پرپنچی گرایش واضح تجزیه طلبانه دارد و در هر فرصتی این گرایش را نمایان می سازد.

لازم به یاد آوریست پرپنچی از ابتدا با جریان ترک گرا ارتباط داشت و اکنون این ارتباط به ایدئولوژی نیز آلوده شده است. پرپنچی در آخرین روزهای حضور “صادق صبا” در این شبکه وی را قانع کرد تا از این پس در BBC بخشی از شهروندان شریف کشور ایران را بجای آذری/آذربایجانی نامیدن باید ترک/Turkush نامید!

هم چنین چندی پیش پرپنچی که در توئیتر فعالیت های مداومی دارد در توئتی به دلیل کشته شدن یک حیوان وحشی در یکی از شهرستان ها به دست مردم در مقایسه ای بین ملت ایران و ملت های افریقایی و اروپایی ایرانیان را ملتی وحشی نامیده که بویی از انسانیت نبرده اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme