https://telegram.me/empireoflies

مجری BBC ، عامل ترویج فساد اخلاقی در انگلیس!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت شبکه «راشا تودی» در گزارشی نوشته است که، مدارک جدید نشان می‌دهد که آمار انجام جرایم غیراخلاقی در انگلیس در سال ۲۰۱۴ میلادی بیش از هر زمان دیگری بوده و رشد قابل توجهی داشته است.

بر اساس این آمار که چند روز پیش منتشر شد، اداره آمار ملی انگلیس اعلام کرده که از شهریور ۹۲ (سپتامبر ۲۰۱۳) تا شهریور ۹۳ (سپتامبر ۲۰۱۴) دقیقاً ۲۴ هزار و ۴۳ مورد تجاوز به عنف و نزدیک ۵۰۰ هزار مورد دیگر از انواع جرایم غیراخلاقی از سراسر این کشور گزارش شده است.

تصویر از سایت «راشا تودی»

تصویر از سایت «راشا تودی»

به گفته اداره ملی آمار انگلیس، برای مدت یک سال این تعداد جرایم غیراخلاقی در انگلیس بی‌سابقه و بیشترین مقدار بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته میلادی ۲۲ درصد رشد داشته است.

یک مقام در وزارت کشور انگلیس این افزایش میزان جرایم اخلاقی و جنسی در این کشور را به انتشار گزارش‌هایی از «جیمی سویل»، ستاره سابق «بی‌بی‌سی» و مجرم بسیاری از جنایات غیرانسانی و غیراخلاقی و سوءاستفاده جنسی از کوکان، مربوط دانسته است.

با وجود آنکه سوءاستفاده‌های جنسی «جیمی سویل» چند دهه پس از ارتکاب آن منتشر و پیگیری می‌شوند، هنوز انتظار می‌رود قربانیان بیشتری خود را به پلیس معرفی کرده و ابعاد تازه‌ای از جنایات این مجری سابق «بی‌بی‌سی» را بیان کنند.

گفتنی است، «جیمی سویل» مجری فاسد انگلیسی شبکه «بی‌بی‌سی» از طرف ملکه انگلستان نشان شوالیه دریافت کرده بود.

جیمی-ساویل-و-ملکه-انگلیس

«جیمی سویل» در کنار «الیزابت دوم» ملکه انگلیس

«جیمی سویل» (Sir Jimmy Savile) در سال ۱۹۲۶ در شهر لیدز انگلیس به دنیا آمد. وی در سال ۲۰۱۱ مرد و پس از مرگ به سوژه رسانه‌ای تبدیل شد: رسوایی جنسی!

وی که مجری قدیمی رادیو و تلویزیون «بی‌بی‌سی» و شخصیتی رسانه‌ای در انگلیس بود و لقب سِر (Sir) هم از ملکه انگلیس گرفته بود پس از مرگ با صدها پرونده شکایت به خاطر تجاوز به کودکان مواجه شد و این بار لقب یکی از وحشتناک‌ترین مجرمان انگلیس را به خود اختصاص داد.

در سال ۲۰۱۲ پلیس انگلیس با همکاری یک نهاد خیریه که در زمینه حفاظت از کودکان فعالیت می‌کند، گزارش ۳۰ صفحه‌ای تکان دهنده‌ای از ابعاد گسترده تجاوزات و سوءاستفاده‌های جنسی این مجری مشهور «بی‌بی‌سی» منتشر کرد. در این گزارش حداقل ۶۰۰ قربانی سوءاستفاده‌های جنسی «جیمی سویل» شناسایی شده‌اند که طی بیش از ۵۰ سال مورد آزار و اذیت این مجری فاسد قرار گرفته بودند.

نخستین سوءاستفاده جنسی او مربوط به سال ۱۹۵۵ است که در شهر منچستر واقع در شمال انگلیس اتفاق افتاده و آخرین آن نیز مربوط به سال ۲۰۰۹ می‌باشد که در شهر لندن به وقوع پیوسته است. حداقل هفت نفر از قربانیان آزار و اذیت جنسی «جیمی سویل» در زمانی که این مجری سابق «بی‌بی‌سی» همچنان زنده بود به پلیس مراجعه و علیه او شکایت کرده بودند اما این شکایت ‌ها به درستی مورد رسیدگی قرار نگرفت تا منجر به دستگیری و مجازات متجاوز شود.

سوءاستفاده‌های جنسی «جیمی سویل» علاوه بر ادارات «بی‌بی‌سی» در بیمارستان‌ها، مدارس، هتل‌ها، مراکز بازپروری و برخی محل‌های دیگر روی داده و نشان می‌دهد که بخش‌های مختلف جامعه انگلیس در برخورد با سوءاستفاده‌های جنسی طی نیم قرن گذشته ناکام مانده‌ بودند.

جیمی ساویل در سال ۲۰۱۱ و در سن ۸۴ سالگی مرد و هرگز به خاطر این همه جرایم خود مورد بازخواست قرار نگرفت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. مزلب عالی بود ممنونم ولی نه ربطی به فساد در کشور انگلیس نداره عزیزان سایت این تیتر مناسب نبود(مجری BBC ، عامل ترویج فساد اخلاقی در انگلیس)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme