https://telegram.me/empireoflies

مجری سلطنت‌طلب: به‌زودى مردم یکدیگر را خواهند خورد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر پس از شیوع بیماری کرونا رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تلاش می‌کنند با سیاه‌نمایی، وضع جامعه ایران را آشفته نشان دهند و عملکرد نظام جمهوری‌اسلامی را زیرسوال ببرند. در راس این رسانه‌ها، شبکه دولتی «صدای آمریکا» قرار دارد که از هر سوژه‌ای استفاده می‌کند تا مردم ایران را نسبت به عملکرد حکومت دلسرد کنند و از سویی دیگر وضعیت در آمریکا را خوب جلوه دهند.

با این حال، چند روز پیش یکی از مجری‌های شبکه‌های سلطنت‌طلب مقیم آمریکا به نام «عاطفه عاطفی» که از طرفداران «ربع پهلوی» نیز است، در صفحه فیسبوک خود نوشت: “چند روزى است که در مارکتها کمبود گوشت، احساس میشود. امروز در سوپر مارکت گلسون که خود مارکت گرانى است اما به منزل من نزدیک! ٣ عدد lamp chops به قیمت ٢٩ دلار به فروش میرسید. به منزل که بازگشتم در اخبار تلویزیون شنیدم که به زودى کمبود گوشت، مرغ و تخم‌مرغ در امریکا به چشم خواهد خورد! میگویند که مردم در طول ماه گذشته بسیارى از جوجه‌ها را خریده اند تا بزرگ شوند و به انها تخم مرغ دهند!!”

این مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «ایران آریایی» با بیان واقعیتهای امروز جامعه آمریکا، در ادامه افزود: “از من گفتن: به زودى مردم یکدیگر را خواهند خورد! مانده‌ام که ملتى که کار خود را از دست داده‌اند و پول ندارند، چگونه میتوانند گوشت به این گرانى خریدارى کنند؟! این روزها خوشبخت کسى است که فریزر هاى بزرگ دارد تا براى حداقل یک سال گوشت،مرغ و مواد غذایى ذخیره نماید!!”

 

 

انتهای متن/

در ماه‌های اخیر پس از شیوع بیماری کرونا رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه تلاش می‌کنند با سیاه‌نمایی، وضع جامعه ایران را آشفته نشان دهند و عملکرد نظام جمهوری‌اسلامی را زیرسوال ببرند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme