https://telegram.me/empireoflies

مجری «رادیو فردا» باز هم چشمش را به روی حقیقت بست

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کامبیز حسینی» یکی عوامل رسانه‌های بیگانه است که در سالهای اخیر بسیار به سیاست‌های دولت آمریکا خدمت کرده است.

وی که در برنامه گذشته‌اش با اشاره به زندگی خصوصی خود، گفته بود که یک سگ را به فرزندی پذیرفته است و دوست ندارد فرزنددار شود، در جدیدترین برنامه «پارادوکس» به بهانه وقوع اقدامی تروریستی در شهر نیویورک یعنی شهر محل زندگی‌اش، اذعان کرد که فردی بسیار ترسو و بزدل است و حتی وقتی در یک عمل جراحی پزشک بی‌هوشی می‌خوست او را بی‌هوش کند، از ترس نزدیک بود که سکته نماید! این مجری «رادیو فردا» همچنین افزود که روز قبل از اقدام تروریستی در نیویورک از محل وقوع واقعه عبور کرده بود. البته اگر کامبیز در روز واقعه از محل مذکور عبور می‌کرد و مورد هدف هم قرار می‌گرفت و به‌هلاکت می‌رسید، اتفاق خاصی نمی‌افتاد و شاید مهمترین اتفاق، یتیم شدن سگش می‌بود.

کامبیز در برنامه مذکور، با اعتراف به اینکه از مرگ می‌ترسد و نمی‌خواهد جانش را به راحتی از دست دهد، به همه رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم توهین کرد و گفت که به میدان جنگ رفتن و ایستادن مقابل دشمن را اقدامی ابلحانه و دیوانگی می‌داند و همه افرادی که به مقابله با دشمنان ایران ایستاده و می‌ایستند، دیوانه هستند! این کارمند رسانه‌های بیگانه، با این سخن خود تلویحاً ابراز داشت که در صورت حمله دشمن خارجی مانند آمریکا به ایران، کسی نباید در برابر متجاوز بایستد و از جانش در راه ارزش‌های دینی و ملی بگذرد که اگر این کار را بکند، اقدامی بی‌خردانه انجام داده است. هرچند بیان اینگونه سخنان از افرادی غرب‌زده و آتئیست مانند «کامبیز حسینی» که به تمام اعتقادات و باورهای ملتشان پشت کرده و در زندگی سگی خود تنها روز را به شب می‌رسانند، چندان عجیب نیست و آنها درکی از مفاهیم والایی مانند ایثار و شهادت ندارند.

«کامبیز حسینی» که سابقه طولانی در دستبوسی و حمایت از فرقه ضاله بهاییت، رژیم صهیونیستی و رژیم سعودی دارد، برای آنکه بار دیگر خوش‌خدمتی خود را برای اربابان آمریکایی‌اش ثابت کند، با چشم بستن بر تمام خیانت‌ها و ظلم‌های دولت آمریکا بر ملت ایران، چه پیش و چه پس از وقوع انقلاب اسلامی ملت ایران، ادعا کرد که هیچ یک از رئیس‌های جمهور در آمریکا تاکنون نگفته که دشمن ملت ایران است. البته این مجری فراری که منافع خود را در پشم بستن بر روی واقعیت‌ها می‌بیند، به سخنان چند هفته پیش رئیس‌جمهور آمریکا در «ملت ترور» نامیدن ملت ایران اشاره نکرد و خود را به کوچه علی‌چپ زد. حال سوال آنجاست که اگر مقامات آمریکایی یا هر کشور دیگر بخواهند با ملت ایران یا هر ملت و گروه دیگر دشمنی کنند، حتما باید به‌طورت لفظی آن را بیان کنند تا ملاک عمل و رفتار است؟! حقیقت این است که در طول دوران معاصر کشورمان، اقدامی علیه منافع ملت ایران نبوده که آمریکا بتواند و انجام نداده باشد.

انتهای متن/

 

«کامبیز حسینی» یکی عوامل رسانه‌های بیگانه است که در سالهای اخیر بسیار به سیاست‌های دولت آمریکا خدمت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme