https://telegram.me/empireoflies

مجتهد: ولی‌عهد سعودی از ترور می‌ترسد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مجتهد در حساب خود در شبکه ارتباط اجتماعی توییتر نوشت: محمد بن نایف اماکن کار روزانه خود و شیوه تردد و نیز تیم محافظش و ساختار محافظت از خود را تغییر داد تا خطر ترور خود را به حداقل برساند.

وی افزود: بن نایف حضور در دفترش در وزارتخانه در جده را کاهش می‌دهد و اغلب فعالیت‌های وزارتخانه را از ساختمان بازرسی در ذهبان اداره می کند، زیرا امنیت آن بیشتر است و از ازدحام ساکنان به دور است.

این فعال توییتری سعودی گفت: اغلب رفت و آمدهای وی با هلیکوپتر صورت می گیرد و اگر با خودرو تردد کند، ده‌ها خودروی مسلح و بیش از ۸۰ نفر از نیروهای امنیتی ویژه وی را همراهی می کنند؛ خودروی وی ضد آرپی جی است.

مجتهد تصریح کرد که ولیعهد عربستان فقط به ندرت در کاخ‌های معروف خود به سر می‌برد و از کاخ پدرش در جزیره ای در دریای سرخ استفاده می کند زیرا در آنجا حضور گسترده گارد امنیتی وی مانند کاخهایش در داخل شهرها، مانع عبور و مرور نمی شود. وی بخشی از اقدامات جاسوسی وزارتخانه را برای شنود مکالمات تلفنی خاندان حاکم که در آن‌ها نام وی بر زبان می‌آید، اختصاص داده است و زمان طولانی را برای گوش دادن به آنها با دقت بسیار سپری می کند.

وی خاطرنشان کرد که بن نایف از ناراضی کردن محمد بن سلمان (وزیردفاع و جانشین ولیعهد) اجتناب می‌کند و برای جلب رضایت وی اصرار دارد تا حدی که در مقابل دیگر اعضای خانواده حاکم و طرفهای خارجی خود را در تنگنا قرار می‌دهد و برای راضی کردن بن سلمان از تمام مواضع خود عقب نشینی می‌کند.

مجتهد گفت: احمد بن عبدالعزیز از نگرانی‌های ویژه ای رنج می برد زیرا به طور جدی به قدرت چشم دوخته است و از محبوبیتی نزد خانواده و نظامی‌ها و شیوخ و روسای قبایل برخوردار است که این خواسته اش را محقق می‌کند؛ احمد بن عبدالعزیز از برخی روانشناسان کمک گرفته است تا وی را از فکر کردن به قدرت بازدارند.

این فعال توییتری اظهارداشت که بن نایف از جانب متعب بن عبدالله چندان نگران نیست، اما پس از آنکه برای ولیعهدی با وی بیعت شد، برای احتیاط شخصا نزد متعب بن عبدالله رفت و به او وعده داد که نیروی حفاظتی در اختیار وی و هریک از فرزندانش که خود تعیین کند، قرار می‌گیرد.

مجتهد در پایان از خدا خواست تا بر رعب و وحشت بن نایف بیفزاید و این احتیاط کردن برای وی مصیبتی ایجاد کند و از جایی که انتظارش را نمی‌کشد، ذلیل و خوار گردد.

این کاربر توییتری قول داده که در آینده متن نامه‌ای را که از سوی یکی از خاندان ال سعود به دیگر اعضای خانواده حاکم ارسال شده است، افشا کند؛ این عضو خاندان سعودی در این نامه درباره خطری که به سبب اوضاع فعلی کشور فراروی آنهاست، هشدار می‌دهد و  درباره اینکه چه باید کرد؛ به آنها توصیه هایی ارائه می‌کند.

انتهای پیام/تسنیم

فعال عربستانی به نام “مجتهد” که به دلیل انتشار مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان در توییتر شهرت و هواداران بسیاری را کسب کرده است، تاکید کرد که محمد بن نایف ولیعهد عربستان به شدت از احتمال ترور شدن خود هراسان است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme