https://telegram.me/empireoflies

مثل بنی‌صدر با CIA ارتباط داشتم!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ادامه درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون ، این بار «ایرج مصداقی» عضو سابق گروهک تروریستی منافقین و کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به «ابوالحسن بنی‌صدر» رئیس جمهور فراری حمله کرد. مصداقی با اشاره به سخنان اخیر بنی‌صدر درباره ارتباط برخی عوامل اطلاعاتی سفارت آمریکا در فرانسه با او و گفت‌وگو درباره ایران، با وقاحت اعتراف کرد که او نیز به دستگاه‌های اطلاعاتی غربی بخصوص آمریکا ارتباط دارد.

مصداقی که خود یکی از متوهم‌ترین عناصر اپوزیسیون است، خطاب به بنی‌صدر، او را یک فرد متوهم می‌نامد و گفت: “آقای بنی‌صدر شما در نگاه آمریکایی‌ها آدم مهمی نیستید. می‌دانید همین آمریکایی‌ها چند ملاقات با من یلاقبا کردند و من نمی‌آیم جایی بگویم؟!”

مصداقی به‌جای آنکه بنی‌صدر را به‌دلیل ارتباط به مقامات اطلاعاتی آمریکا شماتت کند، اعتراف می‌کند که خودش نیز به آمریکایی‌ها ارتباط دارد و به آنها اطلاعات زیادی از ایران داده است. این عضو سابق گروهک منافقین با اذعان به ضرر آمریکایی‌ها از بسته شدن سفارتشان در سال ۵۸ در ایران، تصریح کرد: “آمریکا در ایران سفارت ندارد و نمی‌تواند با اجزای مختلف حکومت و گروه‌ها و شخصیت‌ها ارتباط برقرار کند و گفت‌وگو، کاری که سفارت‌ها انجام می‌دهند. یکی از کارهای سفارتها همین است و گزارش‌هایی از درون کشور می‌دهند. این کار کمک می‌کند تا نگاه بهتری به کشورها داشته باشند …”

این اپوزیسیون فراری با اعتراف به ارتباط خودش با مقامات آمریکایی، گفت: “آمریکایی‌ها از من درباره شیر مرغ تا جان آدمیزاد ایران پرسیده‌اند و من به آنها جواب دادم …”

در حالی طی ماه‌های اخیر برخی عناصر اپوزیسیون برخلاف گذشته به‌طور آشکار از ارتباط خود به مقامات آمریکا بخصوص سرویس‌های جاسوسی این کشور سخن می‌گویند که پیشتر از آشکار کردن این ارتباط ابا داشتند.

 

انتهای متن/

در ادامه درگیری لفظی بین عناصر اپوزیسیون ، این بار «ایرج مصداقی» عضو سابق گروهک تروریستی منافقین و کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه به «ابوالحسن بنی‌صدر» رئیس جمهور فراری حمله کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 2 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme