https://telegram.me/empireoflies

متهم اقرار کرد

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنخستین جلسه محاکمه عامل شهادت ۳ نفر از پرسنل نیروی انتظامی (۲ نیروی کادر و یک سرباز وظیفه) روز گذشته برگزار شد.

شامگاه سی‌ام بهمن‌ماه طرفداران فرقه نورعلی تابنده به بهانه دستگیری یکی از دراویش به اتهام سرقت، در مقابل کلانتری ۱۰۲ پاسداران تجمع کردند. آنان ضمن سر دادن شعارهایی، اقدام به بستن خیابان کردند و با آتش زدن خودرو و تخریب اموال عمومی با ماموران نیروی انتظامی درگیر شدند. در جریان این درگیری‌ها، اعضای این فرقه با ۲ خودروی اتوبوس و سمند، ماموران نیروی انتظامی و نیروهای بسیج مستقر در محل را زیر گرفتند که در جریان این اقدام وحشیانه، ۳ نفر از پرسنل نیروی انتظامی و یک بسیجی به نام محمدحسین حدادیان به شهادت رسیدند و بیش از ۳۵ مامور انتظامی زخمی شدند. دیروز به اتهامات یکی از متهمان این جنایت رسیدگی شد. محمدرضا ثلاث، متهم این پرونده همان راننده اتوبوسی است که سی‌ام بهمن‌ماه در جریان آشوب و اغتشاش طرفداران فرقه نورعلی تابنده در خیابان پاسداران، به سبک اقدامات تروریستی عناصر داعش در اروپا، با اتوبوس ۳ نفر از مأموران نیروی انتظامی را زیر گرفت و عده بسیاری را نیز مجروح کرد. در اقدام وحشیانه این فرد، گروهبان رضا امامی، گروهبان محمدعلی بایرامی و سرباز وظیفه رضا مرادی علمدار به شهادت رسیدند. دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی به جنایات این متهم حوادث خیابان پاسداران رسیدگی شد. براساس کیفرخواست و اظهارات متهم، محمدرضا ثلاث دارای ۷ فقره سابقه کیفری است که ایراد ضرب و جرح، مواد مخدر و ۲ پرونده اخلال در نظم عمومی از جمله سوابق کیفری او است. او که از ۱۵ سال پیش وارد فرقه دراویش شده است و از لحاظ عقیدتی در وضعیتی افراطی به سر می‌برد، از میانه بهمن‌ماه به همراه ۳۰ نفر از دراویش وابسته به فرقه تابنده، در داخل اتوبوسی که توسط آن به ماموران نیروی انتظامی حمله کرده ، زندگی می‌کرده است. در این اتوبوس که به نوعی آشپزخانه این عناصر بوده است، انواع سلاح سرد جاسازی شده بود تا در مواقع درگیری با ماموران، از آنها استفاده شود. در جلسه دیروز، پس از قرائت کیفرخواست، اولیای‌دم شهدای این جنایت، درخواست قصاص متهم را مطرح کردند. رسیدگی به این پرونده قرار است امروز نیز ادامه داشته باشد تا دادگاه در مهلت یک‌هفته‌ای رای خود را درباره این پرونده اعلام کند.
براساس این گزارش، دادگاه رسیدگی به جنایت عامل شهادت ۳ نفر از پرسنل نیروی انتظامی دیروز یکشنبه در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار شد. در این جلسه قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده، اتهامات محمدرضا ثلاث را ۳ فقره قتل عمد و اخلال در نظم عمومی اعلام کرد و گفت: این فرد مسبب قتل رضا مرادی علمدار، محمدعلی بایرامی و رضا امامی بوده است و اولیای دم این سه نفر تقاضای اشد مجازات را خواستار هستند. در ادامه این جلسه، محمد شهریاری، نماینده دادستان تهران و سرپرست دادسرای امور جنایی به قرائت کیفرخواست صادره پرداخت. او با اشاره به اظهارات متهم گفت: متهم در اعترافات خود اعلام کرد با توجه به عصبی بودن با اتوبوسی که قبلاً در آن منطقه پارک شده بود به سمت یگان انتظامی حمله کرده است. وی نزد بازپرس به صراحت قتل عمد را قبول کرده است و در پاسخ به اینکه چرا در محل حضور داشته است، گفته بود: در حمایت از برادر خودمان، نعمت ریاحی در محل بودیم. شهریاری افزود: متهم در پاسخ به این سوال که آیا این ۳ نفر را از قبل می‌شناختی، گفت: نمی‌شناختم. همچنین ثلاث در رابطه با انگیزه قتل نیز گفته است: «عصبانی بودم».

سرپرست دادسرای امور جنا%

نخستین جلسه محاکمه عامل شهادت ۳ نفر از پرسنل نیروی انتظامی (۲ نیروی کادر و یک سرباز وظیفه) روز گذشته برگزار شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies
theme