https://telegram.me/empireoflies

مجرمانی که یک‌شبه بیماری قلبی می‌گیرند و قرصی می‌شوند!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هیاهوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزسیون پس از بازداشت هر یک از عناصر داخلی خود، دیگر به امری عادی تبدیل شده است.

رسانه‌های وابسته به کشورهای معاند جمهوری اسلامی همواره خبرهای مربوط به بازداشت متهمان امنیتی را با شیوه‌های مختلف منتشر می‌کنند و سعی می‌نمایند تا با مظلوم‌نمایی متهمان و انتساب ظلم به جمهوری اسلامی، عوامل داخلی خود را تطهیر کنند.

رسانه‌های بیگانه معمولاً بلافاصله پس از هر دستگیری هر متهم امنیتی و جاسوسی، به صورت زنجیره‌ای خبر از بیماری یا عدم دسترسی فرد بازداشت‌شده به قرص‌هایش را روی خط خود برده و از این سناریوی تکراری بهره می‌برند که نیروهای امنیتی و زندانبانان داروهای ضروری (عمدتاً قلب!) فرد مذکور را گرفته و او نیز در برابر این اقدام تهدید به اعتصاب غذا کرده است!

همچنین رسانه‌های وابسته به کشورهای غربی برای مظلوم‌نمایی عوامل داخلی خود که بازداشت می‌شوند، با مطرح کردن دوری آنها از فرزندانشان، سعی می‌کنند با ایجاد فضایی عاطفی، فشارهای رسانه‌ای بسیاری علیه جمهوری اسلامی وارد کنند و مدعی شوند که مسئولان امنیتی ایران حتی اجازه دیدار فرزندان زندانیان با آنها را نمی‌دهند. در این میان گفت‌وگو با همسر، پدر، مادر و فرزند یا یکی از اعضای خانواده فرد بازداشتی نیز چاشنی این خبرها می‌شود.

در این مصاحبه‌ها عموما باید گفته شود که وضعیت جسمی فرد مذکور در شرایط وخیمی قرار دارد و اگر قرص‌هایش را نخورد خطرات جدی متوجه اوست. این درحالی است که فرد بازداشتی تا روز قبل از بازداشت به صورت شبانه‌روز در تمام برنامه‌ها و محافل رسانه‌ای، خانگی و غیرخانگی ضدانقلاب شرکت کرده و هر شب خیلی سرحال و خوشحال عکس‌های سلفی و یادگاری خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد!

هر چند بازی نخ‌نمای رسانه‌های بیگانه و عوامل داخلی آنها دیگر مضحک و خنده‌دار شده، اما به نظر می‌رسد هنوز از ساختار منظم خبرپراکنی علیه جمهوری اسلامی ایران خارج نشده است. جدیدترین نمونه این ماجرا پس از دستگیری «نرگس محمدی» نایب رئیس کانون غیرقانونی «مدافعان حقوق بشر» اتفاق افتاده است.

این ضدانقلاب فعال فتنه سال ۸۸ که مشغول سیاه‌نمایی علیه وضعیت حقوق بشر در ایران بود پس از مدت‌ها اقدامات شبانه‌روزی علیه نظام اسلامی و امنیت ملی کشورمان و ارتباط با عوامل کشورهای بیگانه، چند ماه پیش دستگیر و به زندان برده شد. پس از این دستگیری بود که رسانه‌های معاند به همراه «تقی رحمانی» همسر فراری «نرگس محمدی» داستان تکراری بیماری، دارو، قرص و دوری از فرزندان و … را پیاده‌سازی کرده و آن را تاکنون ادامه داده‌اند و در این راه به‌ویژه در فضای مجازی کمپین‌های مختلفی ایجاد کرده‌اند.

البته پیش از «نرگس محمدی»، در دفعات متعدد شاهد این داستان‌سازی‌ها از سوی پیاده نظام رسانه‌ای جریان وابسته به کشورهای معاند جمهوری اسلامی بودیم و بسیاری از متهمان امنیتی و جاسوسی در دوران زندان خود ادعای ابتلا به بیماری‌های مخلف از جمله بیماری قلبی، معده، کلیه، عفونت‌های مختلف و … را مطرح کرده بودند، اما در کمال تعجب پس از آزادی از زندان، همه بیماری‌های آنها به‌طور یک‌جا و خودجوش برطرف می‌شد!

این متهمان معمولاً پس از آزادی موقت یا دائم از زندان، به فعالیت‌های ضدامنیتی و ارتباط با کشورهای معاند ادامه می‌دهند که این امر نیازمند توجه بیشتر دستگاه‌های ذی‌ربط است.

انتهای پیام/

هیاهوی رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و اپوزسیون پس از بازداشت هر یک از عناصر داخلی خود، دیگر برای مردم ایران عادی شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme