https://telegram.me/empireoflies
عکس: فارس

مبالغه‌های «رادیو فردا» در مورد توافق هسته‌ای

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: راهپیمایی های متعدد و بی نظیری در کشورمان برگزار می گردد که رادیو فردا همگام با سایر رسانه های کذاب اپوزیسیون تقریباً همیشه یا آنها را سانسور می کند و یا تحریف می کند. گاهی اوقات می گوید دولت مردم را به خیابان ها کشاند و در واقع راهپیمایی ها دولتی بود! البته به فرموده مقتدایمان، احمق ها نمی فهمند که همین جمله چقدر برای جمهوری اسلامی افتخار آمیز است! این چه دولتیست که توانایی به خیابان آوردن غالب مردم خویش را دارد!؟

گاهی اوقات تئوریسین های آنان رسما در تلویزیون اعلام می کنند که اینها مردم نیستند بلکه تصاویر درختان است که با هلیکوپتر گرفته شده است! به خاطر ساندیس می آیند. اگر نیایند اخراج می شوند و …. جالب است اگر به متن زیبای زیر توجه شود. چند سؤال:

اگر همه کارمند هستند، بیکارها و یا شاغلین آزاد به چه شکل اخراج میشوند؟
آیا همه شرکت کننده ها استخدام هستند؟ پس چطور رادیو فردا همیشه از نرخ بالای بیکاری می نالد؟
آیا حضور کارمندها در شهر بزرگی مانند تهران با نصب ردیاب روی کارمند پیگیری می شود؟
میگویند این مردم نیستن که اومدن راهپیمایی بلکه درخت هستن. چرا گینس کاشت این همه درخت در خیابان ها را به نام ایرانی ها ثبت نمی کند؟
اگر درخت در خیابانهاست پس ملتی که از ترس اخراج شدن به راهپیمایی آمده اند کجا هستند؟!!!

و خلاصه همین دشمن تحریف کننده، قدرت آن را دارد که روی تحصن ۱۵ نفره دردانشگاه تهران در سال ۷۸، آنقدر شانتاژ رسانه ای بکند تا فتنه ۷۸ به راه بیافتد. حتی تحصن های یکنفره نسرین ستوده برای انان دستمایه تهیه چندین خبر تیتر یک می شود و همین قماش، تجمعات ده ها میلیونی ایرانیان در حمایت از حاکمیت و ارزشها را نمی بینند در حالیکه همزمان این رسانه ها بر حقوق شهروندی هم پافشاری می کنند! رادیو فردا که البته با دولت روحانی از سر خصومت وارد نشده و خود را همیشه مدافع آن جا می زند، شادمانی ای که برای دفاع از دستاوردهای دولت تدبیر وامید بوده را آنقدر برجسته کرده که به خاطر مبالغه بیش از حد مجبور می شود در متن خبر بلافاصله تیتر خود را اصلاح کند. رادیو فردا ابتدا در تیتر خبر خود از لفظ سراسر کشور استفاده می کند: “جشن و پایکوبی مردم در سراسر ایران در پی اعلام توافق اتمی“. وسپس می نویسد:

خبرگزاری دولتی ایرنا از برگزاری جشن توافق اتمی ایران و گروه ۵+۱ در مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ ایران در شامگاه سه‌شنبه، ۲۳ تیرماه، خبر داد.

عجیب آنکه راهپیماییهای متفاوت ایرانی ها که در سراسر کشور برگزار می شود یا انعکاس نمی یابد و یا به چند شهر محدود خلاصه می شود اما رادیو فردایی که در ایران مدعیست خبرنگاری هم ندارد توانسته حدود ۳۰۰ شهر کشور را رصد کند ومطمئن شود همه جشن و پایکوبی کردند. حال برای نمونه از انعکاس بزرگترین اکارناوال شادی در ایران یعنی جشن سالگرد پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن در رادیو فردا تصاویری مشاهده کنید. در صورت جستجوی کلمه راهپیمایی ۲۲ بهمن به ۱۰۷ نتیجه غیر متبط می رسیم و اولین خبر هم مربوط به رفع ممنوعیت ها از خاتمی است!

و این است سرنوشت فردی که عنان تصمیم گیری های سیاسی زندگیش را به رادیوی سازمان سیا بسپارد.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رسانه یعنی ضریب. یعنی برخی مسایل را با ضریبِ بیش از اندازه، بزرگ کردن و برخی را ضریب ندادن و مطرح نکردن یا تحریف کردن. رسانه یعنی ضریب، یعنی فریب. و این باید جایگزین مرام نامه رادیو فردا بشود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme