https://telegram.me/empireoflies

ما از آمریکا پول می‌گیریم، ولی مستقلیم!!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حوالی بهمن ماه سال ۸۸ بود که عده ای از مرتبطین رادیو فردا در ایران دستگیر شدند،لحظات سنگینی را برای رادیو فردا باید تصور کرد،اما بلافاصله پس از انتشار این خبر ، آرمان مستوفی(یکی از مدیران رادیو فردا) در مصاحبه ای با رادیوی خودش! یک سری از چیزها را تکذیب کرد!

هدف از ذکر این واقعه، بازگشت به تاریخ نیست،بلکه ذکر نکته ای درخورد توجه در این مقاله ضروری است.

در آن مصاحبه آرمان مستوفی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر همکاری رادیو فردا با سازمان جاسوسی امریکا(سیا) گفت:« این رادیو و رادیو آزادی نزدیک به چهل پنجاه سال پیش با سازمان سیا همکاری می‌کردند و در حال حاضر چنین همکاری وجود ندارد!»

در واقع اشاره به این امر، به این دلیل بود که در اطلاعیه جمهوری اسلامی آمده بود:« دستگیر شده ها مرتبط سازمان سیا بوده اند.»بنابراین وجود ارتباط با سازمان سیا و اقرار آن از زبان صاحب سخن خیال خیلی ها را راحت کرد،زیرا مخفی کردن این لکه ننگ همیشه درد سر بزرگی برای همه خارج نشینان بود.

اما این که چرا آرمان مستوفی آن را منتسب به ماقبل تاریخ! می داند این است که تا زمانی که بودجه محرمانه سازمان سیا برای کمک به رسانه ها افشا نشده بود، این ارتباط اساساً از ریشه کذب خوانده می شد.

اما به محض افشای این مطلب ، این نکته مطرح می شود که:« نزدیک چهل پنجاه سال پیش با سازمان سیا همکاری می‌کردند!!!»

با همه این تفاصیل، و اذعان مجریان و خبرنگاران و مدیران رادیو فردا مبنی بر این که بودجه آنان از کنگره آمریکا تصویب می شود یک تصنیف مضحک را از یکی از مجریان رادیو شنیدیم که باعث انبساط خاطر شد!: «ما پول از آمریکا می گیریم، ولی مستقل هستیم!!!»

انتهای پیام/ رادیو دیروز

حوالی بهمن ماه سال ۸۸ بود که عده ای از مرتبطین رادیو فردا در ایران دستگیر شدند،لحظات سنگینی را برای رادیو فردا باید تصور کرد،اما بلافاصله پس از انتشار این خبر ، آرمان مستوفی(یکی از مدیران رادیو فردا) در مصاحبه ای با رادیوی خودش! یک سری از چیزها را تکذیب کرد!

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme